Już wkrótce z Facebooka zniknie irytująca funkcja!

Już wkrótce z Facebooka zniknie irytująca funkcja!

Bywacie zalewani zaproszeniami do gier na Facebooku? A może sami napastujecie swoich znajomych zaproszeniami do waszej ulubionej gry? Bez względu na to czy ktoś Was denerwuje, czy może Wy denerwujecie kogoś, już niedługo zaproszenia do gier będą przeszłością.


Masowo wysyłane zaproszenia do gier były swego czasu plagą, która doprowadzała wielu użytkowników Facebooka do białej gorączki. Na szczęście największy szał na facebookowe gry się skończył i zaproszenia do nich nie rzucają się już tak w oczy. Przedstawiciele Facebooka postanowili jednak postawić "kropkę nad i".Już 6 lutego 2018 roku wraz z aktualizacją Facebooka do wersji SDK 4.28 nie będzie można wysyłać zaproszeń do gier naszym znajomym. Haczyk jest jednak taki, że zaproszenia z gier, które działały na wcześniejszej wersji aplikacji, nadal będą mogły być wysyłane, jednak powinno być ich coraz mniej.

Zmiana nie jest przełomowa, jednak dobrze wiedzieć, że Facebook wycofuje się z niektórych swoich pomysłów, które bywają nietrafione. Będziemy informować jeszcze o tym, jakie inne zmiany przyniesie zapowiadana aktualizacja.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.