Od teraz możesz podzielić się na Facebooku swoimi planami

Od teraz możesz podzielić się na Facebooku swoimi planami

Facebook postanowił ułatwić użytkownikom dzielenie się ze wszystkimi swoimi planami i mniej lub bardziej odległymi celami wprowadzając funkcję "Listy" - kolejna niepotrzebna opcja czy wreszcie coś, co na dłuższą metę nie zostanie zapomniane? Obstawialibyśmy na to pierwsze. 


Do niektórych użytkowników na całym świecie już zaczęła trafiać wspomniana wyżej funkcja. Oni już teraz mogą tworzyć konkretne listy i publikować je na swoich tablicach. Kiedy zagości ona u wszystkich? Zapewne już niedługo.

Cele podróży, listy zakupów czy plan dnia? Proszę bardzo!


Każdy będzie mógł utworzyć dowolną listę, której zawartość zależeć będzie tylko i wyłącznie od autora - plany na dzisiejszy dzień, lista zakupów na popołudniowe wyjście do galerii to tylko kilka propozycji. Dodatkowo użytkownik będzie mógł zmienić kolor tła czy emotikonę służącą do określenia tematyki takiego "harmonogramu". Jak na razie nowość ta dostępna jest tylko i wyłącznie dla osób posiadających telefon z systemem Android.Czy taka funkcja się przyjmie? Wśród niektórych zapewne tak, lecz mamy wątpliwości co do jej przydatności.

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.