Facebook kolejny raz udostępnia użytkownikom nową animację

Facebook kolejny raz udostępnia użytkownikom nową animację

Pod koniec czerwca na Facebooku zrobiło się głośno na temat Harrego Pottera, kiedy z okazji 20 rocznicy wydania książki na portalu pojawiły się animacje pojawiających się różdżek. Potem pojawiło się różowe "xoxo", które przywoływało serduszka, a teraz kolejny raz możemy cieszyć się nową funkcją, dzięki której otrzymamy możliwość pogratulowania w nietypowy sposób. 
Ostatnio Facebook zaskoczył nas animacją, która uwalniała na naszym ekranie deszcz serduszek. Wystarczyło jedynie napisać frazę "xoxo" lub kliknąć w czerwony napis dodany przez innego użytkownika, aby "ożywić" naszą tablicę. 

Od dzisiaj nie jest to jedyne słowo, które przywoła nietypowe efekty specjalne. Teraz możemy w równie ciekawy sposób złożyć drugiej osobie gratulacje. Słowa "gratki" bądź "gratulacje" napisane w statusie czy komentarzu spowodują, że na naszym ekranie pojawią się baloniki i konfetti. Podobnie jak z "xoxo" możemy także po prostu kliknąć na kolorowe słowo i cieszyć się takim samym efektem.Nowa animacja to bardzo miły gest ze strony twórców Facebook'a. Okazji do składania gratulacji nie brakuje, a teraz będzie to jedynie przyjemniejsze. Pozostaje nam jedynie czekać na kolejną taką funkcję, która może pojawić się na portalu już niedługo. Co Facebook wymyśli następnym razem?

 

 

 

 

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Mniej Więcej wystartowało z bardzo dobrym wynikiem!

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!