Facebook pokaże, ile czasu na nim spędziłeś

Facebook pokaże, ile czasu na nim spędziłeś

Popularny trend z pokazywaniem spędzonego czasu w aplikacji dotrze także na Facebooka, jakżeby inaczej. W jaki sposób funkcja ma działać?


Według doniesień serwisu Tech Crunch Facebook pracuje nad narzędziem, które pomoże nam zarządzać swoim czasem spędzonym na scrollowaniu aplikacji, a przynajmniej bardziej nas uświadomi.

Funkcja została znaleziona przez jednego z użytkowników aplikacji na Androidzie i nosi nazwę Your Time on Facebook, czyli oczywiście Twój Czas na Facebooku. Pokazuje ona czas spędzony w aplikacji z ostatnich siedmiu dni, podsumowując wyniki z całego tygodnia lub pojedynczego dnia. Funkcja umożliwia także ustawienie limitów czasowych, które można indywidualnie dostosować do swoich potrzeb.Nie wiadomo, kiedy funkcja trafi do użytku, ale Facebook potwierdził, że pracuje nad opisywaną funkcją. Jeśli miałaby ona rzeczywiście zmniejszyć ilość czasu spędzanego na Facebooku, to może nie byłoby takie złe rozwiązanie?

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.