Facebook z funkcją prowadzenia transmisji audio na żywo!

Facebook z funkcją prowadzenia transmisji audio na żywo!

Platforma Marka Zuckerberga nieustannie się rozwija, wprowadzając nowe funkcje i zmiany. Większość z nich ułatwia korzystanie ze strony, natomiast pozostałe mają mniejsze znaczenie. Pewien czas temu została wprowadzona kolejna funkcja, która umożliwia prowadzenie transmisji audio na żywo. 
Nie tak dawno pisaliśmy o funkcji Facebooka, która umożliwia reagowanie na komentarze pod postami. Więcej na temat wyrażania swojego zdania poprzez emoji możecie znaleźć w artykule, do którego link znajdziecie tutaj.Pewien czas temu Facebook dodał kolejną nową zmianę, jaką jest prowadzenie transmisji audio na żywo. Od teraz nie musimy włączać kamerki, gdy chcemy przekazać coś na streamie. Aby słuchać takich rozmów nie musimy mieć odblokowanego telefonu, jednakże tyczy się to tylko urządzeń z systemem Android. Użytkownicy Apple muszą mieć aktywny sprzęt, w przeciwnym razie transmisja się zakończy.Początkowo korzystanie z nowej funkcji było dostępne tylko dla nielicznych osób i stron aż do teraz. Wybrani partnerzy firmy korzystali z usprawnienia od dawna, a wśród nich możemy wyróżnić choćby BBC World Service. Uległo to jednak zmianie i dziś każdy użytkownik Facebooka może prowadzić takową transmisję.

ZAPRASZAMY WAS NA NASZĄ FACEBOOKOWĄ GRUPĘ, GDZIE ZNAJDZIECIE WIELE CIEKAWYCH INFORMACJI NA TEMAT NASZEJ STRONY!


Co sądzicie na temat nowej funkcji wprowadzonej na Facebooku? Piszcie!


Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.