Mini event z OMatkoiCórko!

Mini event z OMatkoiCórko!

Dziewczyny z kanału OMatkoiCórko stały się w ostatnim czasie niesamowicie popularne i chyba nikomu nie trzeba przedstawiać tego pełnego pozytywnej energii rodzinnego duetu. Zapewne niejedni z Was chcieliby mieć możliwość spotkania z nimi i przybicia piątki, teraz staje się to możliwe! Zobaczcie gdzie niedługo pojawią się dziewczyny i jak będzie można je spotkać.
Paulina i jej mama Kasia odkąd tylko prowadzą kanał na YouTube chcą mieć ze swoimi widzami jak najlepszy kontakt. Dlatego tak często odpowiadają na wiadomości od subskrybentów, komentarze oraz aranżują spotkania, podczas których w cztery (a w zasadzie to sześć skoro dziewczyny są dwie) oczy można porozmawiać o zupełnie wszystkim, zrobić zdjęcia i przybić symboliczną piątkę czy żółwika. Taki kontakt z widownią daje YouTuberkom bardzo dużo, gdyż oczywistym jest, że wtedy widzowie bardziej angażują się w ich działalność. Tym razem w Chorzowie, a dokładniej w Miejskim Domu Kultury Batory odbędzie się mini spotkanie z OMatkoiCórko. Większość eventów z YouTuberami odbywa się na Śląsku, gdyż tam przybywa na nie najwięcej osób. Zatem, również w Chorzowie można spodziewać się pełnej sali osób.

 
Wydarzenie datowane jest na 9 czerwca i planowo ma się zacząć o godzinie 17:00 i trwać do 18:00, aczkolwiek zapewne dziewczyny będą chciały dłużej pogadać ze swoimi fanami, więc godziny mogą ulec zmianie jak to często bywa. Ilość miejsc jest jednak ograniczona i są one liczone za pomocą biletów. Bilety kosztują symboliczną kwotę 5 złotych i oczywiście jako jedyne upoważniają do wstępu na teren imprezy. Można je zakupić w kasie Miejskiego Domu Kultury Batory w Chorzowie lub na stronie Ticketportal. Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu na Facebooku "O Matko i Córko!".

 
Jeśli jesteście fanami Pauliny oraz jej mamy to koniecznie weźcie udział w tym spotkaniu, może to być niepowtarzalna okazja do spędzenia przyjemnego czasu z YouTuberkami.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.