ESPORT NOW 2017 - dzień drugi

ESPORT NOW 2017 - dzień drugi

Jedno z największych wydarzeń w Polsce poświęcone elektronicznemu sportowi dobiegło końca. Przez dwa dni byliśmy świadkami naprawdę niesamowitych starć zarówno jeśli chodzi o grę Counter-Strike: Global Offensive, jak i League of Legends.
Jeśli nie było Was na miejscu to serdecznie zapraszamy do przeczytania podsumowania pierwszego dnia imprezy, które pojawiło się na łamach naszego portalu. Dzisiaj z kolei nastąpiło oficjalne zamknięcie wydarzenie, któremu towarzyszyły finały dwóch zorganizowanych we Wrocławiu turniejów - GeForce Cup oraz Puchar Polski ESN by Asus ROG. Kto wyszedł zwycięsko z obu starć?Drugi dzień ESPORT NOW 2017 rozpoczął Włodek Markowicz, który podobnie jak w tamtym roku pełnił rolę hosta całego przedsięwzięcia. Zapowiadał rozgrywki, a w późniejszej fazie gratulował zwycięzcom oraz rozmawiał z przegranymi.Jeśli chodzi o turniej Puchar Polski ESN by Asus ROG, to pierwszym finalistą okazał się skład AGO Gaming, który pokonał drużynę Jasny Gwint. Zwycięsko z pojedynku wyszedł także zespół Pompa Team, który ostatecznie jednak poniósł porażkę walcząc w finale z AGO Gaming.Pierwszym finalistą GeForce Cup z kolei został zespół Space Soldiers, który koniec końców w wielkim finale zmierzył się z Red Reserve - naszym rodakom z Kinguin nie udało się ich pokonać. Zwycięzcą okazała się formacja Space Soldiers.Wszystkim oczywiście gratulujemy i dziękujemy za emocje jakimi upiększyli całe wydarzenie. My z kolei nie możemy doczekać się już kolejnej edycji imprezy, gdyż tą, co właśnie dobiegła końca uważamy za niezwykle udaną.
Co sądzicie o ESPORT NOW 2017? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Finał IEM Oakland 2017. Czy NiP przeciwstawi się faworytowi?

IEM Oakland 2017 już za tydzień!

PGL Major Kraków ogłoszony najlepszym w historii!

Wideo dnia: Katowice to e-sport

Intel Extreme Masters 2018 ponownie w Polsce! Poznaliśmy datę polskiego święta e-sportu

MeetUp Kraków 2017 w liczbach! [INFOGRAFIKA]