ESPORT NOW 2017 - dzień drugi

ESPORT NOW 2017 - dzień drugi

Jedno z największych wydarzeń w Polsce poświęcone elektronicznemu sportowi dobiegło końca. Przez dwa dni byliśmy świadkami naprawdę niesamowitych starć zarówno jeśli chodzi o grę Counter-Strike: Global Offensive, jak i League of Legends.
Jeśli nie było Was na miejscu to serdecznie zapraszamy do przeczytania podsumowania pierwszego dnia imprezy, które pojawiło się na łamach naszego portalu. Dzisiaj z kolei nastąpiło oficjalne zamknięcie wydarzenie, któremu towarzyszyły finały dwóch zorganizowanych we Wrocławiu turniejów - GeForce Cup oraz Puchar Polski ESN by Asus ROG. Kto wyszedł zwycięsko z obu starć?Drugi dzień ESPORT NOW 2017 rozpoczął Włodek Markowicz, który podobnie jak w tamtym roku pełnił rolę hosta całego przedsięwzięcia. Zapowiadał rozgrywki, a w późniejszej fazie gratulował zwycięzcom oraz rozmawiał z przegranymi.Jeśli chodzi o turniej Puchar Polski ESN by Asus ROG, to pierwszym finalistą okazał się skład AGO Gaming, który pokonał drużynę Jasny Gwint. Zwycięsko z pojedynku wyszedł także zespół Pompa Team, który ostatecznie jednak poniósł porażkę walcząc w finale z AGO Gaming.Pierwszym finalistą GeForce Cup z kolei został zespół Space Soldiers, który koniec końców w wielkim finale zmierzył się z Red Reserve - naszym rodakom z Kinguin nie udało się ich pokonać. Zwycięzcą okazała się formacja Space Soldiers.Wszystkim oczywiście gratulujemy i dziękujemy za emocje jakimi upiększyli całe wydarzenie. My z kolei nie możemy doczekać się już kolejnej edycji imprezy, gdyż tą, co właśnie dobiegła końca uważamy za niezwykle udaną.
Co sądzicie o ESPORT NOW 2017? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.