Już niedługo rusza kolejna edycja ESPORT NOW!

Już niedługo rusza kolejna edycja ESPORT NOW!

E-sport cieszy się niebywałą popularnością w Polsce, jak i na świecie. Na imprezy poświęcone elektronicznemu sportowi zjeżdżają się fani z najdalszych zakątków tylko po to by spotkać się ze swoimi idolami i przeżyć panujące tam emocje wraz z innymi osobami. Już niebawem w Polsce nastąpi kolejna taka możliwość.
ESPORT NOW 2017 to jedna z największych imprez e-sportowych w Polsce. Jej druga edycja odbędzie się już 27 i 28 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu. Podczas niej zostanie rozegrany turniej GEFORCE CUP 2017 w Counter Strike: Global Offensive. Łączna pula nagród wynosi 30 tysięcy dolarów. Udział w nim weźmie osiem drużyn: Space Soldiers, PENTA Sport, Fnatic Academy, Team Kinguin oraz 4 drużyny, które zostaną wyłonione w otwartych kwalifikacjach. Wstęp na wydarzenie jest wolny.Na wydarzeniu nie zabraknie także wielu znanych osób ze świata internetu. Wśród nich możemy wyróżnić YouTuberów i streamerów takich jak Izak, Nervarien, Dis, Easy czy MKRR, a także cosplayerów: Madlencii, Isabel lub Violet. Szczegółową listę osób znajdziecie poniżej. Patronem medialnym zostanie Onet oraz Radio ESKA. Na miejscu znajdziemy strefy free2play, stoiska partnerów, festiwal foodtrucków i wiele innych atrakcji.

 Poprzednią edycję odwiedziło blisko 10 tysięcy osób, a mecze online obejrzało około 300 tysięcy widzów. W szczytowym momencie streamu prowadzonego przez ESPORT NOW było obecnych prawie 20 tysięcy osób. Transmisja na żywo prowadzana była przez łącznie 19 godzin. Poniżej znajdziecie materiał video z wydarzenia z poprzedniego roku.


SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE W QUZIE NA NASZEJ STRONIE!Agniecha Szyda

Od 6 lat moją pasją jest YT. W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi. Poza tym interesuję się podróżowaniem oraz sportem, a dokładniej siatkówką i paintballem.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg