Już niedługo rusza kolejna edycja ESPORT NOW!

Już niedługo rusza kolejna edycja ESPORT NOW!

E-sport cieszy się niebywałą popularnością w Polsce, jak i na świecie. Na imprezy poświęcone elektronicznemu sportowi zjeżdżają się fani z najdalszych zakątków tylko po to by spotkać się ze swoimi idolami i przeżyć panujące tam emocje wraz z innymi osobami. Już niebawem w Polsce nastąpi kolejna taka możliwość.
ESPORT NOW 2017 to jedna z największych imprez e-sportowych w Polsce. Jej druga edycja odbędzie się już 27 i 28 maja w Hali Stulecia we Wrocławiu. Podczas niej zostanie rozegrany turniej GEFORCE CUP 2017 w Counter Strike: Global Offensive. Łączna pula nagród wynosi 30 tysięcy dolarów. Udział w nim weźmie osiem drużyn: Space Soldiers, PENTA Sport, Fnatic Academy, Team Kinguin oraz 4 drużyny, które zostaną wyłonione w otwartych kwalifikacjach. Wstęp na wydarzenie jest wolny.Na wydarzeniu nie zabraknie także wielu znanych osób ze świata internetu. Wśród nich możemy wyróżnić YouTuberów i streamerów takich jak Izak, Nervarien, Dis, Easy czy MKRR, a także cosplayerów: Madlencii, Isabel lub Violet. Szczegółową listę osób znajdziecie poniżej. Patronem medialnym zostanie Onet oraz Radio ESKA. Na miejscu znajdziemy strefy free2play, stoiska partnerów, festiwal foodtrucków i wiele innych atrakcji.

 Poprzednią edycję odwiedziło blisko 10 tysięcy osób, a mecze online obejrzało około 300 tysięcy widzów. W szczytowym momencie streamu prowadzonego przez ESPORT NOW było obecnych prawie 20 tysięcy osób. Transmisja na żywo prowadzana była przez łącznie 19 godzin. Poniżej znajdziecie materiał video z wydarzenia z poprzedniego roku.


SPRAWDŹ SWOJĄ WIEDZĘ NA TEMAT COUNTER-STRIKE: GLOBAL OFFENSIVE W QUZIE NA NASZEJ STRONIE!Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.