ESL Polska ostrzega przed oszustami!

ESL Polska ostrzega przed oszustami!

Przyszłoroczny IEM w Katowicach zbliża się do nas wielkimi krokami. Za nami już pierwsza tura sprzedaży biletów. Mimo optymistycznego nastroju jaki panuje wokół "polskiego święta e-sportu", znalazły się osoby chcące zarobić na nim w nieuczciwy sposób. 


Dzisiaj około godziny 16 na swoim fanpage'u ESL Polska ponownie opublikowało post, w którym ostrzega przed fałszywymi ofertami pracy podczas IEM Katowice 2018. Organizatorzy proszą aby w żadnym wypadku nie wpłacać pieniędzy za oferowane nam stanowiska. Jak podają sprawą już zajmuje się policja.Jednocześnie proszą aby wszystkie osoby które padły ofiarą oszustów skontaktowały się z nimi jak najszybciej. Pamiętajcie, jeśli chcecie zasięgnąć jakiś informacji na temat IEM'a sięgnijcie po zaufane źródła takie jak oficjalna strona wydarzenia, lub wcześniej wspomniany fanpage.

Przypomnijmy tylko że do rozgrywek w katowickim spodku zostały zaledwie trzy miesiące. W dniach 24 i 25 lutego odbędzie się tam turniej rangi major w grę Dota 2, pierwszy raz tak prestiżowe wydarzenie będzie miało miejsce w Polsce. Natomiast tydzień później będziemy mogli oglądać zmagania w CS:GO oraz SC2 gdzie pula nagród wyniesie 750,000 $!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.