Epic Games Store z kolejną dawką darmowych tytułów!

Epic Games Store z kolejną dawką darmowych tytułów!

Epic Games od początku obecnej kwarantanny sukcesywnie zdobywa uznanie graczy, co tydzień udostępniając kolejne darmowe tytuły. Do wczoraj, każdy chętny mógł dodać do swojej biblioteki gry Sherlock Holmes: Crimes and Punishments oraz  Close to the Sun. Dziś natomiast, na zainstalowanie czekają kolejne bezpłatne produkcje. 


Od wczoraj od godziny 17:00 Epic Games Store dodało możliwość darmowej instalacji kolejnych dwóch tytułów. Zdecydowanie najbardziej godną uwagi grą, jest Just Cause 4, które jest chyba najlepszym prezentem, jaki Epic Games sprawił graczom do tej pory. Platforma udostępniła również ciekawą propozycję dla osób lubujących się w grach przygodowych, bowiem bezpłatnie pobrać można również Wheels of Aurelia. Obie gry po zainstalowaniu zostaną na zawsze przypisane do konta EGS, a będą one dostępne do pobrania do 23 kwietnia. 

Co więcej, już teraz wyszła na jaw kolejna produkcja, którą Epic Games udostępni graczom już w przyszłym tygodniu. Kolejną darmową grą ma być For the King, czyli turowe RPG od studia IronOak Games. Jeśli powyższe propozycje nie do końca do was przemawiają, warto wspomnieć, iż na platformie uPlay, bezpłatnie pobrać można Assassin's Creed 2, natomiast Sony, w ramach akcji PlayAtHome przygotowało dla graczy trzy części Uncharted oraz Journey, które można za darmo pobrać na PS4 (PsPlus niewymagane).

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.