Epic Games Store w końcu z opcją profili użytkowników

Epic Games Store w końcu z opcją profili użytkowników

Epic Games Store w końcu zdecydował się na zaimplementowanie opcji, którą od dawna posiadały konkurencyjne platformy. Chodzi o profile użytkowników.


Epic Games Store na publicznie dostępnej tablicy Trello podzieliło się informacjami dotyczącymi nadchodzących nowości. Wśród nich jest tytułowa opcja sekcji profilu. W niej przejrzymy m.in. aktywność znajomych, bibliotekę gier użytkownika, zdobyte osiągnięcia i wiele więcej. Całość została zaprezentowana na screenach.Oprócz tego, Epic planuje także odświeżenie personalnej "Listy życzeń", dodanie tagów oraz gatunków gier, a także porównywania wersji produkcji oraz funkcję koszyka. Wszystkie wyżej wymienione opcje zostaną dodane do Epic Games Store już wkrótce.Jak dowiadujemy się z publicznej tablicy, Epic Games Store w planach ma także odświeżenie systemu znajomych, w tym opcji prezentów czy umieszczania recenzji pod grami. W tej kwestii musimy jednak uzbroić się w cierpliwość.

Źródło: Instalki.pl / Epic Games Store

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.