Epic Games Store z okazji Świąt rozda za darmo 15 gier

Epic Games Store z okazji Świąt rozda za darmo 15 gier

Dokładnie tak jak rok temu, Epic Games ma dla nas wyjątkowe prezenty pod choinkę. Wkrótce będziemy mogli za darmo przygarnąć aż 15 tytułów!


Zaginięcie Ethana Cartera, Vampyr, Prey, Control, czy Tomb Raider: Definitive Survival Trilogy - to tylko niektóre tytuły darmowych gier, które zaskoczyły nas pozytywnie przy okazji poprzedniej edycji akcji prowadzonej przez Epic Games Store. Jak zapowiada się tegoroczne rozdawnictwo?

W tym roku oczywiście nie wiemy za wiele o czekających nas niespodziankach. Możemy jedynie zaufać internaucie billbil-kunowi, który ponownie zapowiada, co zgarnie za darmo. Według niego, już 19 grudnia będziemy mieć możliwość odebrania m.in. gry Mortal Combat 11.

Źródło: Epic Games


Przypominamy - akcja startuje już dziś o godzinie 17:00. To wtedy pierwszy tytuł pojawi się w sklepie. Będzie tam dostępny 24 godziny, po czym zastąpi go kolejny. Rozdawnictwo od Epic Games potrwa do 5 stycznia (ostatnia gra będzie dostępna przez kilka dni, licząc od 29 grudnia). Wszystkim życzymy owocnych łowów!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.