Emeritos Banditos z zaproszeniem do zamkniętych kwalifikacji Games Clash Arena 2020

Emeritos Banditos z zaproszeniem do zamkniętych kwalifikacji Games Clash Arena 2020

Emeritos Banditos to stosunkowo świeża drużyna złożona z dosyć znanych osób na polskiej scenie e-sportowej. Team otrzymał właśnie zaproszenie na zamknięte kwalifikacje do turnieju Games Clash Arena 2020. 


W skład Emeritos Banditos wchodzą Piotr "izak" Skowyrski, Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski, Paweł "saju" Pawelczak, Mateusz "PAGO" Pągowski oraz Damian "peVor" Kozioł. O pierwszej wygranej drużyny CS:GO pisaliśmy już w styczniu - wpis możecie przeczytać TUTAJ.

Dwa dni temu (17.02) organizatorzy turnieju Games Clash Arena poinformowali na Twitterze, że Emeritos Banditos otrzymało oficjalne zaproszenie do gliwickich zamkniętych kwalifikacji. Informacja ta została dodatkowo potwierdzona przez Jakuba Janaszka z Games Clash Enterainment.Samo wydarzenie odbędzie się w dniach 5-7 czerwca w Gliwicach. Na Górny Śląsk zjadą się wtedy najlepsze zespoły CS:GO z całego świata - stawka za wygranie turnieju wynosi 100 tysięcy dolarów. Nie została jeszcze opublikowana pełna lista drużyn.

Trzymamy kciuki za cały skład Emeritos Banditos, bo od powodzenia w zamkniętych kwalifikacjach zależy udział graczy w prawidłowej części Games Clash Arena 2020.

 

Śledzicie poczynania drużyny Emeritos Banditos? Dajcie znać w komentarzach! 


Źródło: Twitter / Cybersport

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.