Elon Musk rozważa dodanie Minecrafta oraz

Elon Musk rozważa dodanie Minecrafta oraz "gry typu Pokemon GO" do Tesli

Elon Musk stanął ostatni czasy w dużym ogniu krytyki za sprawą kontrowersyjnych postów na Twitterze, dotyczących zakończenia kwarantanny. CEO Tesli oraz Space X postanowił w ciągu ostatnich kilku dni poruszyć nieco mniej wrażliwe tematy, między innymi wychodząc z propozycją dodania do Tesli kilku popularnych gier. 


Możliwości panelu dotykowego, znajdującego się w kokpicie Tesli, niejednokrotnie stawały się viralowym tematem wielu materiałów na YouTube. Przy obecnym zapleczu technologicznym samochodów sygnowanych logiem Tesla, odpalenie w nich gier takich jak Minecraft, nie stanowiłoby większego problemu. To właśnie rozwiązanie, Musk zaproponował w jednym z ostatnich wpisów na Twitterze, pytając przy tym internautów o opinie, dotyczącą stworzenia ekskluzywnej dla tesli gry AR, "pokroju Pokemon Go lub Mario Kart".

Zdaniem wielu użytkowników platformy, Elon, chwyta się tego typu popularnych tematów, w celu odratowania swojego, nadszarpniętego ostatnimi czasy, wizerunku. Ogólny odbiór propozycji, jest jednak stosunkowo pozytywny, a internauci dość jednogłośnie dali do zrozumienia, że nie jest to taki głupi pomysł. Wielu z nich odpowiedziało w komentarzach materiałami wideo, w których chwalą się znacznie bardziej wymagającymi tytułami, które udało im się odpalić na dotykowym ekranie pojazdu.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.