Eksperyment z rozgrzanym do 1000 stopni nożem bije rekordy popularności na YouTube

Eksperyment z rozgrzanym do 1000 stopni nożem bije rekordy popularności na YouTube

MrGear to obecnie jeden z najpopularniejszych kanałów z eksperymentami na YouTube (ponad 4 miliony subskrypcji). Podczas gdy w ostatnim czasie pojawiały się teorie, że tworzy go Polak, YouTuber opublikował nowy materiał, który viralowo rozszedł się po Internecie.


MrGear to kanał założony w Stanach Zjednoczonych (według YouTube). Jego twórca pozostaje jednak anonimowy. Wiele osób, przypisało sobie jego obywatelstwo do swojego kraju. Wszystko dlatego, że na jego materiałach widać produkty z różnych krajów europejskich - w tym takie z Polski. Mimo tego, na filmach od czasu do czasu słychać jego jak i kolegów głosy. Internauci doszli po nich do wniosku, że YouTuber pochodzi z Rosji.

mr-gear-kanal

18 grudnia na jego kanale, pojawił się materiał, w którym twórca rozgrzewa stalowy nóż kuchenny do 1000 stopni i tnie nim różne przedmioty. Od mydła, przez ser i kartki papieru po butelkę napoju Coca-Cola. Mimo tego, że jest to większa seria filmów autora, to właśnie to video zyskało największą popularność w całej historii jego kanału.

mr-gear-noz

W dwa dni od publikacji tego filmu, został on obejrzany blisko 25 milionów razy! Teraz, po niecałym tygodniu, wyświetleń zebrało się ponad 57 milionów. Ta ogromna liczba spowodowała, że film, o którym piszemy, znalazł się w zestawieniu najpopularniejszych filmów na YouTube w 2016 roku. Jakby tego było mało, kanał MrGear od czasu publikacji tego virala, zebrał ponad 900 tysięcy nowych subskrybentów! Widzieliście już ten eksperyment?Prosty eksperyment wypalił i teraz twórca wziął się za kontynuację tej serii. Dziesiątki innych kanałów podchwyciło pomysł i stworzyło własną wersję tego testu. Jeden z najpopularniejszych vlogerów na YouTube - MoVlogs, także podjął się tego wyzwania i sprawdził rozgrzany do czerwoności nóż na podobnych przedmiotach.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg

Stało się! Gigantyczna transakcja Disney'a, która wstrząśnie rozrywką na świecie