Spotkaj się z YouTuberami na Małopolska EkoMeetUp w Zakopanem!

Spotkaj się z YouTuberami na Małopolska EkoMeetUp w Zakopanem!

Największe spotkanie YouTuberów w Polsce, czyli MeetUp 2018 w Krakowie zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy jednak jeszcze na rozgrzewkę proponują spotkanie w Zakopanem, a to wszystko w szczytnym celu!


Już 30 czerwca w Zakopanem odbędzie się kolejna edycja Czystych Tatr, która w tym roku będzie połączona z EkoMeetUpem. Będzie to świetna okazja nie tylko do spotkania ulubionych YouTuberów, ale przede wszystkim wspólnego zadbania o nasze środowisko. Tutaj możecie zapisać się i zostać wolontariuszami.

Skoro jest to EkoMeetUp na świeżym powietrzu, to oczywiście nie może zabraknąć Ambasarodów, którymi będą: ReZi, WiP Bros, vNarf i Julka Kostera, Zio i Agu, LJay i Akiri. To jednak nie koniec ogłoszeń, bo zaprezentowany ma zostać jeszcze jeden Ambasador, dlatego warto śledzić wydarzenie Małopolska EkoMeetUp i być na bieżąco z wszystkimi informacjami.

Zobaczcie, co o nadchodzącym wydarzeniu mówi Rezi oraz Rafał Sonik:Inicjatywa promowana przez Reziego i innych YouTuberów jest niezwykle pożyteczna - i to dla wszystkich. Perspektywa zadbania o otaczające nas środowisko wspólnie z ulubionymi YouTuberami jest szczególnie atrakcyjna i może być świetnym przedsmakiem dla krakowskiego MeetUpa.

 

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.