EKIPA zagrała swój pierwszy koncert. Oto jak wyglądał

EKIPA zagrała swój pierwszy koncert. Oto jak wyglądał

Wczoraj o godzinie 20:00 rozpoczął się długo wyczekiwany koncert Ekipy Friza. YouTuberzy przygotowali duże wydarzenie, na które wstęp mieli posiadacze Deluxe BOX PREMIUM z płytą "SEZON 3" od EKIPY. 


Ze względu na sytuację związaną z pandemią, przez długi czas nie było jasne to, gdzie odbędzie się koncert Ekipy Friza. Jakiś czas temu posiadacze unikalnej wejściówki na wydarzenie dowiedzieli się o szczegółach imprezy. Twórcy wybrali znajdujące się w Krakowie Centrum Sportu Parkowa.

Wejście na event było możliwe od 17:00, a EKIPA przygotowała na miejscu wiele atrakcji. Widzowie w jednej ze stref mieli na przykład okazję zrobić sobie zdjęcie w scenografii przypominającej tą z okładki płyty SEZON 3.

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)


Główna część wydarzenia rozpoczęła się zgodnie z planem o godzinie 20:00, a twórcy pod scenę przylecieli... helikopterem!Wkrótce później rozpoczęła się koncert EKIPY. Twórcy zagrali wiele kawałków, a oprócz tych z płyty, pojawiło się m.in. "Przejmujemy Jutuby" z WIP BROSAMI, którzy zawitali na scenę.

Już teraz po internecie krąży wiele filmów z wczorajszego eventu, które zbierają po setki tysięcy wyświetleń m.in. na TikToku. Spora część widzów chwali Ekipę za przygotowanie wydarzenia na naprawdę dużą skalę i z efektami robiącymi ogromne wrażenie.
@madzialoskotDalej się zastanawiam co ja tutaj robię XD ##dc ##dlaciebie ##fv ##ekipa♬ dźwięk oryginalny - Madzia LoskotJak możemy dowiedzieć się z Instagram Story od Friza, już wkrótce zapis wideo całego koncertu pojawi się na kanale YouTube. Fani EKIPY, którzy nie mogli pojawić się zatem na miejscu, zdecydowanie mają na co czekać.

Fot.: Kacper Kwiecień

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.