EKIPA z platynową płytą i diamentowym singlem

EKIPA z platynową płytą i diamentowym singlem

Minęły blisko 3 tygodnie od premiery płyty Ekipy Friza. "SEZON 3" okazał się wielkim sukcesem już w preorderze, w którym płyta pokryła się złotem, a przychody z jej sprzedaży wyniosły ponad 2 mln 200 tys. złotych netto. Na kolejne osiągnięcia muzycznego debiutu YouTuberów nie musieliśmy długo czekać. 


Jak dowiadujemy się ze strony Związku Producentów Audio-Video przyznającego certyfikaty za najlepiej sprzedające się płyty w kraju, dnia 14 lipca nadano status platynowej płyty dla "SEZON 3" od Ekipy, a tym samym wyróżnieniem pokrył się także singiel CHILL. W przypadku płyty oznacza to, że album sprzedał się przynajmniej w ilości 30 tysięcy sztuk.Jeszcze większe wyróżnienie otrzymał pierwszy singiel z płyty - 3KIPA. Biorąc pod uwagę odtworzenia w cyfrze, piosenka otrzymała diamentowy status! Jest to tym samym pierwsza piosenka Ekipy z krążka z takim wyróżnieniem.To na pewno nie koniec wyróżnień dla utworów z płyty Ekipy. Jest niemal pewne, że wkrótce będzie ich znacznie więcej. Musimy wziąć bowiem pod uwagę, że Ekipa Friza ma dla nas przygotowanych jeszcze kilka teledysków do piosenek z "SEZONU 3", a dodatkowo do tej pory opublikowane na platformach streamingowych utwory cieszą się nadal wielkim zainteresowaniem wśród fanów.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.