Ekipa z pierwszym filmem posiadającym 100 mln wyświetleń

Ekipa z pierwszym filmem posiadającym 100 mln wyświetleń

Blisko 2,5 miliarda wyświetleń - tyle odsłon zebrały do tej pory wszystkie filmy na kanale Friza oraz Ekipy. Do tego momentu jednak, pojedynczy materiał Karola nie zebrał więcej niż 100 milionów wyświetleń. Wszystko zmieniło się wczoraj, gdy jeden z klipów Ekipy przekroczył tę symboliczną barierę. Jesteście ciekawi, o który materiał dokładnie chodzi?


Standardowe filmy Friza od wielu miesięcy generują ok. 1-2 mln wyświetleń. Liczby te są znacznie większe, jeśli chodzi o teledyski do piosenek Karola i spółki. Tak dla przykładu, najpopularniejszy film z kanału "Karol Friz Wiśniewski", czyli klip do "Przejmujemy Jutuby " z gościnnym udziałem Wip Brosów, wygenerował do tej pory przez 2 lata ok. 70 milionów wyświetleń.

Lepszym wynikiem może popisać się jeszcze tylko jedna publikacja Ekipy Friza i jest nią teledysk do "3KIPA". Jest to pierwszy singiel promujący album "Sezon 3" od Ekipy, który został opublikowany na YouTube w marcu 2021 roku wraz z finałem poprzedniego sezonu. To właśnie ten materiał, przekroczył wczoraj oficjalnie barierę 100 milionów wyświetleń na YouTube!Zdobycie 100 milionów wyświetleń na polskim YouTube w nieco ponad rok od publikacji świadczy o tym, jak wielkim sukcesem okazała się działalność Ekipy oraz ich pomysł dotyczący spróbowania sił w muzyce. Gratulacje!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.