Ekipa YouTuberów i wspólna rozgrywka w CS:GO!

Ekipa YouTuberów i wspólna rozgrywka w CS:GO!

Ostatnio jesteśmy świadkami naprawdę ciekawych grupowych przedsięwzięć jeśli chodzi o nagrywanie gier komputerowych na YouTube. Kilku polskich twórców internetowych wzięło udział w "Meczu Gwiazd" organizowanym przez Fantasy Expo Challenge. Co z tego wyszło?


Miesiąc temu informowaliśmy Was o wspólnym projekcie Izaka, Roja, Rocka oraz Reziego, którzy to na specjalnej transmisji na żywo postanowili wraz z grupą swoich widzów zagrać w PUBG. Artykuł na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu. Okazuje się, że to nie koniec tego typu działań ze strony polskich twórców.

Tym razem mowa o wspólnej zabawie przy Counter Strike: Global Offensive. Udział w grze wzięły takie osoby jak chociażby Izak, Rojo, Maciek Dąbrowski, Dezy, Diss, Tybek, Wonziu czy zawodnik drużyny Izakoo Boars - Neex. Sam pojedynek nie był oczywiście profesjonalny, bo nie o to w tym wszystkim chodziło, ale oglądanie zapisu z potyczki, która odbyła się na żywo na Twitchu ESPORTNOW, naprawdę może umilić czas dzięki doborowemu towarzystwu. Poniżej znajdziecie kilka perspektyw tego spotkania:

Wydawać by się mogło, że tego typu organizowanie się w większe grupy aby wspólnie zagrać i nagrać jakiś materiał wśród większości twórców na polskiej scenie jakby zanikło. Miło jest więc obserwować takie przedsięwzięcia jak to tytułowe i miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy świadkiem kolejnego!

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!