Okazja dla streamerów na profesjonalny kontrakt i sprzęt!

Okazja dla streamerów na profesjonalny kontrakt i sprzęt!

Ekipa Komputronik Gaming, którą możecie kojarzyć z kanału YouTube subskrybowanego przez ponad 100 tysięcy osób, to grupa entuzjastów gier i świata gamingowego. Teraz zespół poszukuje nowego członka, a możecie zostać nim właśnie wy!


Ekipa, której głównym celem jest promocja e-sportu oraz gamingu w Polsce, działa już od blisko dwóch lat. Pieczę nad zespołem sprawuje Piotr „Oparler” Janus oraz Arkadiusz „Radyjko” Popiel.
Idea Ekipy Komputronik Gaming narodziła się w naszych głowach już kilka lat temu. Ponieważ sami jesteśmy nałogowymi graczami, zawsze chcieliśmy zebrać grono osób o podobnych zainteresowaniach. W taki sposób powstała idea tworzenia treści interesujących szczególnie fanów gier komputerowych oraz zrzeszenia ich pod jednym szyldem– mówi Piotr Janus, współzałożyciel i brand manager Komputronik Gaming.

Wśród ekipy znajdują się także znani twórcy i streamerzy. Od czerwca są to m.in.: Grajowy - współzałożycielem kanału ZagrajnikTV, LisekHD – vice mistrz Polski FIFA 14 Ultimate Team i czołowy gracz FUT Champions na świecie oraz Lothar – profesjonalny gracz Fortnite i streamer na Twitchu. Wśród tych osobistości, wkrótce możesz znaleźć się także i ty. Jak to możliwe?

Dołączenie do Ekipy Komputronika może okazać się nie tylko ciekawą przygodą, ale i otrzymaniem profesjonalnego kontraktu oraz sprzętu streamera.


Komputronik Gaming wystartował z rekrutacją na streamera, który dołączy do ekipy. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16 lat i mają przynajmniej od trzech miesięcy własny kanał na YouTube, Facebooku lub Twitch. Spośród wszystkich zgłoszeń jury zaprosi do współpracy autora najciekawszego kanału. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane będą do 10 lipca pod tym linkiem. Nowy członek zespołu może liczyć na wsparcie w wysokości 20 tysięcy złotych! Jesteśmy pewni, że dla zwycięzcy rekrutacji będzie to niesamowita przygoda i wielkie doświadczenie w streamerskiej karierze.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.