Ekipa Friza rusza ze zbiórką dla służby zdrowia i przeznacza na ten cel 100 tys. złotych!

Ekipa Friza rusza ze zbiórką dla służby zdrowia i przeznacza na ten cel 100 tys. złotych!

Friz wraz z Ekipą znajduje się od kilku tygodni w Los Angeles, skąd prowadzi nową serię vlogów na swój kanał. W dzisiejszym filmie, YouTuber ogłosił charytatywną zbiórkę, która odnosi się do obecnie panującej sytuacji. 


W związku z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2, sytuacja na świecie jest bardzo niestabilna. W wielu obszarach brakuje produktów, które mogłyby pomóc w walce z rozprzestrzeniającym się wirusem. To właśnie dlatego, w internecie możemy znaleźć teraz coraz więcej zbiórek, które mają na celu wsparcie potrzebnych nam inicjatyw. Najczęściej dotyczą one placówek medycznych, które są miejscem pierwszego kontaktu z zarażonym. Niestety ze względu na skalę problemu, często brakuje w nich potrzebnych rzeczy. Ekipa Friza zamierza dołożyć swoją cegiełkę jeśli chodzi o wsparcie dla szpitali i dlatego rusza ze specjalną zbiórką!

Charytatywna akcja została ogłoszona pod koniec dzisiejszego odcinka. Friz wraz z Ekipą na sprzęt dla pracowników służby zdrowia, chce zebrać aż milion złotych! W materiale Karol oraz Wujaszek powiedzieli, że mimo tego, że nie ma ich obecnie w Polsce, chcą tak jak to tylko możliwe pomóc pracownikom medycznym w kraju. W pierwszej kolejności z zebranej kwoty zostaną zakupione przyłbice oraz maseczki ochronne dla lekarzy, które zostaną uszyte w szwalni współpracującej z EKIPATONOSI, a także w innych tego typu miejscach.


KLIKNIJ TUTAJ, ABY PRZEJŚĆ DO ZBIÓRKI!


Ekipa, która wyruszyła do Los Angeles, gdy sytuacja była jeszcze stabilna, ogłosiła tym samym, że mimo znacznie mniejszych środków bezpieczeństwa panujących w USA, z własnej inicjatywy ograniczyła poruszanie się poza dom do minimum. Twórcy większość filmów nagrywają obecnie wewnątrz, a gdy wychodzą poza miejsce zamieszkania, unikają miejsc publicznych.

Wraz ze startem zbiórki, Ekipa Friza postanowiła wesprzeć własną inicjatywę kwotą stu tysięcy złotych! Od tego czasu, kolejne osoby dołożyły swoją cegiełkę na ten szczytny cel. Do tego zachęcamy was i my - w ciężkiej sytuacji wielu placówek, liczy się każda dorzucona złotówka!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.