Ekipa Friza zainwestuje w start-upy

Ekipa Friza zainwestuje w start-upy

Ekipa Friza, a dokładniej należąca do YouTuberów spółka Ekipa Holding, zainwestuje w start-upy. Oprócz dodatkowego finansowania, przedsiębiorstwo wspomoże wybrane firmy w zakresie m.in. influencer marketingu. 


Ekipa Investments ASI należąca do Ekipa Holding, ma za zadanie wspierać finansowo podmioty z branży technologii i mediów, rozrywki oraz e-commerce. Do tej pory Ekipa zainwestowała w firmę Horex, czyli drogerię online, która stosuje nowoczesny model działalności w oparciu o dropshipping/order4order.

Źródło: Ekipa Holding


Planów dotyczących wspomnianej działalności inwestycyjnej jest jednak więcej, o czym informuje wiceprezes EKIPA Investments ASI - Krzysztof Misiałkiewicz:
Nasza grupa cieszy się ogromną popularnością, a sukces, jaki udało nam się osiągnąć, jest inspiracją dla wielu osób. Chcemy zaangażować się w inwestycje promujące ciekawe pomysły, którym możemy dostarczyć znacznie więcej wartości poprzez wykorzystanie naszego doświadczenia, kontaktów i know-how.

Jak podaje oficjalna strona spółki, Ekipa Investmenst łącznie pozyskała 9,3 mln zł poprzez emisję udziałów na inwestycje w kilkanaście projektów. Z tego względu prawdopodobnie za jakiś czas możemy spodziewać się nowych informacji o kolejnych interesujących inwestycjach Ekipy.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.