Ekipa Friza u Kuby Wojewódzkiego! W programie m.in. telewizyjna premiera ich singla

Ekipa Friza u Kuby Wojewódzkiego! W programie m.in. telewizyjna premiera ich singla

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy was o planach Ekipy Friza, jakimi podzielił się Wujek Łuki na swoim Twitterze. Jedną z podanych dat, kiedy ma stać się "coś ciekawego", jest 13 kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że już wiemy co tego dnia się wydarzy. Będzie się działo!


Szczegółami podzielił się na swoich mediach społecznościowych Kuba Wojewódzki, którego gościem kilka miesięcy temu był Friz. Od tego czasu, dowiedzieliśmy się m.in. w dokumencie Ekipy, że celebryta jest zainteresowany współpracą z Ekipą Frizą. Występ członka składu u Kuby Wojewódzkiego nie był jednorazowy, bo właśnie dziś prowadzący show poinformował, że jego kolejnym gościem będzie Patec oraz Tromba, ale to jeszcze nie wszystko.Jak pisze Kuba, w programie będzie miała miejsce telewizyjna premiera nowego singla Ekipy pt. "ZAEBYŚCIE". Przypomnijmy, że drugi singiel promujący płytę "Sezon 3" od Ekipy został świetnie odebrany przez widzów kanału i pobił dobowy rekord polskiego YouTube osiągając 4,7 mln wyświetleń w pierwsze 24h od jego publikacji w serwisie.

 
Czy członkowie Ekipy Friza podczas programu zdradzą jakieś ciekawe informacje i kolejne plany? Wiele na to wskazuje! Emisja programu Kuby Wojewódzkiego z udziałem YouTuberów oraz Natalii Szroeder już w najbliższy wtorek o godzinie 22:30.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.