Ekipa Fantasy zebrała ok. 350 tysięcy złotych na cele charytatywne!

Ekipa Fantasy zebrała ok. 350 tysięcy złotych na cele charytatywne!

Tegoroczny stream charytatywny Ekip Fantasy dobiegł końca. Podczas 50-godzinnej transmisji na żywo, YouTuberzy wraz z widzami zebrali rekordową sumę 350 tysięcy złotych na szczytne cele.


Charytatywne transmisje na żywo od Ekipy Fantasy są już świąteczną tradycją polskiego YouTube. Twórcy już od 8 lat spotykają się w grudniu, aby przeprowadzić wielogodzinnego streama, na którym zachęcają do wpłacania pieniędzy na szczytne cele. Tegoroczna edycja nieco różniła się od poprzednich, bowiem na miejscu ze względów zdrowotnych nie mogli pojawić się Dev i Koza, którzy ostatecznie w streamie uczestniczyli tylko zdalnie. Na miejscu akcję poprowadzili natomiast N3jxiom, Kamyk, Jcob oraz Lachu.Pomimo potencjalnych problemów, streamerom udało się z powodzeniem przeprowadzić tradycyjną inicjatywę, którą od początku do końca oglądały tysiące widzów. Ci okazali się w tym roku niezwykle hojni i wsparli zbiórki YouTuberów za łączną kwotę blisko 350 tysięcy złotych!

  
Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Korneliusz Rzeźwicki (@n3jxiom)


Ostatecznie Ekipa Fantasy w pełni zapełniła 8 zbiórek charytatywnych wspierając przy tym Leona (ok. 73 tys. złotych), Julkę (ok. 76 tys. złotych), Zosię (ok. 54 tys. złotych), Antka (ok. 53 tys. złotych), Kacpra (ok. 33 tys. złotych) , Milenkę (ok. 14 tys. złotych) czy Tymona (ok. 26 tys. złotych).

Ogromne gratulacje dla całej Ekipy Fantasy oraz wszystkich widzów, którzy dołączyli się do tegorocznej akcji popularnych streamerów!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.