Ekipa Fantasy zapowiada 5. edycję charytatywnego livestreama!

Ekipa Fantasy zapowiada 5. edycję charytatywnego livestreama!

W erze telewizji często mówi się, że to reklamy wyznaczają prawdziwy okres przedświąteczny. Być może za jakiś czas, w erze internetu, to charytatywne streamy będą wyznacznikiem tego wspaniałego czasu. Ekipa Fantasy właśnie ogłosiła swojego świątecznego streama, co oznacza, że to już właśnie ten czas na YouTube. 


Tegoroczny stream Ekipy Fantasy będzie wyjątkowy. Piąta edycja tego wydarzenia będzie bowiem nadawana za pośrednictwem specjalnego kanału Ekipy Fantasy, który powstał właśnie na takie okazje. Stream rozpocznie się już w najbliższy piątek 7 grudnia o 18:00, a zakończy się w niedzielę 9 grudnia o 20:00. Potrwa więc 50 godzin, a jego godziny zaplanowane są tak, żeby jak najwięcej ludzi mogło być podczas startu i zakończenia tej wspaniałej akcji

Podczas transmisji będą wszyscy członkowie Ekipy Fantasy. Panowie musieli się jednak podzielić się na dwie drużyny, gdyż podczas akcji charytatywnej będą ze sobą rywalizować na różnych polach.


Już w najbliższy weekend możemy więc spodziewać się wspaniałego towarzystwa, które będzie umilało internautom czas swoim streamem, a to wszystko w szczytnym celu. Na pewno nie zabraknie FIFY oraz innych gier, ale z pewnością to pozytywna atmosfera będzie odgrywała największą rolę.

W ciągu poprzednich czterech lat Ekipa zebrała około pół miliona złotych na cele charytatywne i niewątpliwie w tym roku ta kwota powiększy się, dzięki hojności widzów. Nie możemy się doczekać!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.