Dzwonili na 112, żeby dowiedzieć się, kiedy skończy się awaria Facebooka

Dzwonili na 112, żeby dowiedzieć się, kiedy skończy się awaria Facebooka

Podczas wczorajszej awarii Facebooka niektóre osoby zdecydowały na zadzwonienie pod numer alarmowy 112. Zadawały one pytania dotyczące przyczyn kłopotów z serwerami.


Wczoraj wieczorem miała miejsce 6-godzinna awaria usług Facebooka. Nie można było podczas niej skorzystać z m.in. Messengera, Instagrama czy WhatsAppa. Jak się okazuje, niektórzy byli tak zszokowani tymi kłopotami, że postanowili zadzwonić na numer alarmowy 112.

Robert Grzechnik, radny Rady Miejskiej Wrocławia, poinformował o kuriozalnej sytuacji na Twitterze. Jego znajomy pracujący w Centrum Powiadamiania Ratunkowego poprosił go bowiem o... przestanie dzwonienia na 112 z pytaniami "kiedy awaria Facebooka się skończy?".

 Cóż - miejmy nadzieję, że osoby wykonujące takie telefony skaczą teraz z radości na wieść o działających serwerach Facebooka.

Źródło: Twitter (@RobGrzechnik)

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.