Imprezowy dzień dziecka z Honoratą Honey Skarbek!

Imprezowy dzień dziecka z Honoratą Honey Skarbek!

Dzień dziecka to wielkie święto młodzieży i każdy nawet dorosły tego specjalnego 1 czerwca może znów poczuć się znów dzieckiem. Sporo młodzików organizuje sobie w ten dzień jakieś atrakcje, robi wolne od szkoły i tym podobne. A Wy, macie już może jakieś plany na to święto? Jeśli nie, Honorata Skarbek ma dla Was bardzo ciekawą propozycję!
Sama Honka uwielbia powtarzać, że muzyka i moda to jej ulubione połączenie. Jako piosenkarka bez wątpienia i bezsprzecznie ma bliskie powiązanie z tą pierwszą kategorią, ale w drugiej odnajduje się równie świetnie. Notabene w sieci Honorata często dzieli się poradami modowymi, gdyż co tu wiele mówić, po prostu ma genialne wyczucie stylu i bez problemu wpasowuje się w aktualne trendy. Co jeszcze łączy się z muzyką i po części także z modą? Porządne imprezy! W takich również Skarbek uwielbia brać udział. A jeszcze lepiej, jeśli imprezy spędza się w świetnym towarzystwie.

 #weekend ☀️ / #snapchat honkabiedronka


Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)


Dlatego, jako blogerka, piosenkarka i influencerka Honorata Skarbek została zaproszona na najmodniejszą, najładniejszą i niewątpliwie jedną z najciekawszych imprez urodzinowych tego roku - a mianowicie party z okazji pierwszych urodzin H&M Club. Szykuje się dość spore przyjęcie ze sporą ilością gwiazd oraz twarzy znanych z Internetu, ale jako, że H&M Club został stworzony na potrzeby klientów, nie może tam również zabraknąć przedstawicieli tej kategorii. Honorata na swoim Snapie i Instagramie zachęciła do wzięcia udziału w konkursie zainicjowanym przez organizatorów imprezy.

 
Aby wziąć w nim udział wystarczy zalogować się do aplikacji marki, wybrać kategorie z konkursem i odpowiedzieć na jedno proste pytanie. Kluczem konkursu jest kreatywność, a wypowiedzieć się należy w kwestii: "Jaki był twój ulubiony moment z H&M Club w minionym roku?". Nie jest trudno wymyślić czegoś pasującego do odpowiedzi, a warto powalczyć o nagrody, gdyż każdy z nas może pojawić się z osobą towarzyszącą, 1 czerwca, w Willi Białej na Warszawskiej Saskiej Kępie i spotkać się z wieloma gośćmi specjalnymi, w tym właśnie z Honey!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.