Dying Light 2 - poznaliśmy datę premiery

Dying Light 2 - poznaliśmy datę premiery

Techland w końcu zdecydował się na podzielenie się datą premiery gry Dying Light 2. Podczas specjalnej transmisji na żywo ogłoszono, iż produkcja zadebiutuje pod koniec 2021 roku.


Od premiery pierwszej odsłony Dying Light minęło już sześć lat. Nic więc dziwnego, iż jej fani z niecierpliwością wyczekują jakichkolwiek informacji dotyczących kontynuacji. Techland nareszcie rzucił nieco światła na to, kiedy możemy spodziewać się "dwójki". 

O godzinie 21:00 odbyła się specjalna prezentacja zorganizowana przez deweloperów. Podczas niej dowiedzieliśmy się niezwykle istotnych wieści na temat Dying Light 2. Przede wszystkim poruszono temat daty premiery, która kilkukrotnie była przekładana.

Jak się okazuje, druga odsłona Dying Light z podtytułem "Stay Human" zadebiutuje 7 grudnia 2021 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X. Tym samym potwierdziły się niedawne przecieki. Przy okazji przedstawiono zupełnie nowy zwiastun gry, który prezentuje się naprawdę świetnie.Co ciekawe, jeszcze przed samą prezentacją znani streamerzy otrzymali dostęp do wczesnej wersji gry. Przykładem jest chociażby Izak, który podczas transmisji na żywo przechodził jeden z etapów Dying Light 2.

Oczywiście do podanego terminu należy podchodzić z odpowiednim dystansem. Sytuacja związana z np. Cyberpunkiem 2077 pokazała wszystkim, że pewnych rzeczy po prostu nie da się przewidzieć. Miejmy jednak nadzieję, że Techland pozytywnie zaskoczy wszystkich fanów.

 

Czekacie na Dying Light 2? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.