Dying Light 2 najbardziej wyczekiwaną grą na Steamie

Dying Light 2 najbardziej wyczekiwaną grą na Steamie

Premiera Dying Light 2: Stay Human będzie miała miejsce już za miesiąc. Jak się okazuje, na produkcję rodzimego studia czeka wiele graczy, bowiem tytuł znalazł się na pierwszym miejscu listy życzeń użytkowników Steama.


Osiągnięciem podzieliło się samo oficjalne konto Dying Light na Twitterze. W poście producenci podziękowali za wsparcie i przypomnieli o zaplanowanej na 4 lutego premierze.W poście czytamy:
Dying Light 2 Stay Human to najbardziej wyczekiwana gra na Steam! Nie możemy Wam wystarczająco podziękować za wsparcie! I tak jak Wy nie możemy się doczekać premiery już 4 lutego! Do zobaczenia w The City i #StayHuman !

Zainteresowanie grą jest naprawdę spore o czym świadczy między innym to, jakie inne tytuły wyprzedziła produkcja Techlandu na liście życzeń Steama. Za Dying Light 2 w zestawieniu znajdziemy m.in. Elden Ring, Party Animals, Hollow Knight: Silksong czy God of War (PC).

Dying Light 2 zadebiutuje na PC i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X już 4 lutego 2022 roku. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.