Duże promocje z okazji otwarcia salonu Xiaomi w Warszawie. Także przez internet

Duże promocje z okazji otwarcia salonu Xiaomi w Warszawie. Także przez internet

Niedawno pisaliśmy o tym, że Xiaomi kontynuuje swoją ekspansję Polski i otwiera kolejny salon stacjonarny w naszym kraju. Co chiński producent przygotował z tej okazji?


Już 12 maja w warszawskiej Arkadii odbędzie się wielkie otwarcie drugiego stacjonarnego sklepu Xiaomi w Polsce, czyli Mi Store. Klienci, którzy odwiedzą sklep tego dnia będą mogli poznać pełną ofertę sklepu i liczyć na specjalne promocje na wybrane urządzenia.

Przede wszystkim, każdy kto 12 maja odwiedzi warszawski Mi Store do każdego zakupu otrzyma T-shirt z nadrukiem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Dla poszukiwaczy promocji najlepszą ofertą będzie Xiaomi Redmi 4X. W cenie 599 zł dostajemy 32 GB pamięci, 3 GB RAM, ośmiordzeniowy procesor i pojemną baterię 4100 mAh.Aby fani Xiaomi w całej Polsce nie byli poszkodowani, producent przygotował również specjalną ofertę w swoim sklepie internetowym Mi-Home. 12 maja od godziny 10 co 3 godziny będą się tam pojawiać produkty w specjalnych, promocyjnych cenach. Będzie więc 5 wyprzedaży: o 10, 13, 16, 19 i 22.

Taka organizacja otwarcia sklepu przez Xiaomi jest podyktowana przez chęć zapewnienia większego komfortu klientom. Podczas otwarcia pierwszego salonu w Krakowie wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością, co mogło przysporzyć niektórym kłopotów z dostaniem się do sklepu.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.