Duet Rock&Rojo powraca - pierwsze wrażenia z gry Battlefield 1!

Duet Rock&Rojo powraca - pierwsze wrażenia z gry Battlefield 1!

Już niedługo swojej premiery doczeka się kolejna produkcja Digital Illusions CE – Battlefield 1. Przewidziana data tego wydarzenia, to 21 października bieżącego roku. Jak do tej pory, wszystkim graczom, którzy niecierpliwie na to czekają, muszą wystarczyć oficjalne trailery. Dotychczasowe zwiastuny same w sobie zachwycają i skutecznie podsycają atmosferę, którą już wytworzyła wokół siebie ta kultowa gra. Przekonajcie się o tym sami.
Jak widać wcale nie trzeba czekać, aż Battlefield 1 będzie stał już na półce każdego, zagorzałego gracza, żeby opowiedzieć o swoich pierwszych wrażeniach oraz przeprowadzić jego wstępną analizę. Tego zadania podjął się dobrze znany wam duet Rock&Rojo. Od dłuższego czasu nie mieliśmy okazji oglądać obu panów w tego typu produkcji, czego zaczęło nam powoli brakować. Tym bardziej cieszy nas fakt, że to pierwszy od dawna, ale nie ostatni ich wspólny materiał.
Film nie tylko jest przepełniony ciekawymi komentarzami, dotyczącymi oczekiwań względem gry Battlefield 1, ale także porównań do wielu filmów wojennych oraz takich kultowych produkcji, jak Call Of Duty oraz Valiant Hearts. Mamy również szansę wrócić do początków i zapoznać się ze wspomnieniami YouTuberów, z ich rozgrywek w Battlefield 1942. Klimat buduje dodatkowo, lecąca w tle filmu, ścieżka dźwiękowa ze wspomnianej wyżej gry. Panowie po raz kolejny idealnie uzupełniają swoje wypowiedzi o dodatkowe informacje, ciekawostki, czy własną wizję na to, jak wyglądać będzie gra w trybach zarówno single - player, jak i multiplayer. Nie zabrakło także ich sceptycznego podejścia do niektórych zapowiadanych zmian, które zostaną wprowadzone w Battlefildzie 1. Dlatego też film w wykonaniu tego duetu jest ciekawy, przedstawia obiektywne spojrzenie na sprawę oraz posiada wnikliwą analizę, która opiera się na wszystkich dotychczasowych grach z serii Battlefield.


A czy Wy też tęskniliście za wspólnymi materiałami Roja i Rocka? Które z ich wspólnych nagrań najbardziej zapadło Wam w pamięć? Piszcie w komentarzach! :)


Joanna Kowalska


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.