Duet Rock & Rojo znów w grze Battlefield!

Duet Rock & Rojo znów w grze Battlefield!

Na YouTubie wiele jest ekip oraz znakomitych dwójek, których oglądanie daje niezwykłą przyjemność. Istnieje jednak taki duet, który cieszy się wyjątkową popularnością i brak wspólnego odcinka to ogromny cios dla ich zwolenników. Dzisiaj chcielibyśmy poinformować Was o powrocie takiej pary.


Mowa oczywiście o Remigiuszu Maciaszku i Patryku Rojewskim. Ci ludzie niewątpliwie stanowią ikonę polskiej sceny YouTube i każdy o nich słyszał. Jednocześnie są parą dobrych przyjaciół i materiały, w których występowali wspólnie zawsze cieszyły się dużym uznaniem, więc smutny jest fakt, że przez tak długi okres czasu nie tworzyli nic w duecie, aż do dnia dzisiejszego. Jako że w październiku premierę ma nowa odsłona serii Battlefield, a aktualnie trwają alfa testy tej produkcji, duża liczba twórców nagrywa filmy z tej gry. Nie inaczej postąpił duet Rock & Rojo, który powrócił z wielkim hukiem. Jest to pewnego rodzaju wysnucie pierwszych wrażeń, które są bardziej niż pozytywne. Materiał możecie obejrzeć poniżej:
Nie zabrakło emocji, humoru i dobrej zabawy. Czekamy na więcej odcinków, nie tylko z Battlefielda 1, bo na pewno będą równie ciekawe jak ten.


Czekaliście na powrót tego duetu? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.