Duet Rock & Rojo znów w grze Battlefield!

Duet Rock & Rojo znów w grze Battlefield!

Na YouTubie wiele jest ekip oraz znakomitych dwójek, których oglądanie daje niezwykłą przyjemność. Istnieje jednak taki duet, który cieszy się wyjątkową popularnością i brak wspólnego odcinka to ogromny cios dla ich zwolenników. Dzisiaj chcielibyśmy poinformować Was o powrocie takiej pary.


Mowa oczywiście o Remigiuszu Maciaszku i Patryku Rojewskim. Ci ludzie niewątpliwie stanowią ikonę polskiej sceny YouTube i każdy o nich słyszał. Jednocześnie są parą dobrych przyjaciół i materiały, w których występowali wspólnie zawsze cieszyły się dużym uznaniem, więc smutny jest fakt, że przez tak długi okres czasu nie tworzyli nic w duecie, aż do dnia dzisiejszego. Jako że w październiku premierę ma nowa odsłona serii Battlefield, a aktualnie trwają alfa testy tej produkcji, duża liczba twórców nagrywa filmy z tej gry. Nie inaczej postąpił duet Rock & Rojo, który powrócił z wielkim hukiem. Jest to pewnego rodzaju wysnucie pierwszych wrażeń, które są bardziej niż pozytywne. Materiał możecie obejrzeć poniżej:
Nie zabrakło emocji, humoru i dobrej zabawy. Czekamy na więcej odcinków, nie tylko z Battlefielda 1, bo na pewno będą równie ciekawe jak ten.


Czekaliście na powrót tego duetu? Piszcie!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.