Duet ReZi i Multi powraca do GTA V!

Duet ReZi i Multi powraca do GTA V!

Ostatnio dużo tych powrotów do GTA V Online. Niedawno Rock z ekipą, a teraz ReZigiusz i MULTI. Każdy preferuje odmienny styl rozgrywki także nie może być mowy o monotonności odcinków. Prześledźmy poczynania ambasadorów MeetUP!


Wspólne nagrywanie Grand Theft Auto 5 przez Michała i Remka do tej pory nie było dość owocne. Pierwszy raz zagrali wspólnie w maju 2014 r., gdzie towarzyszyło im jeszcze kilka osób. Całość została zachowana w humorystycznej oprawie, co sprawia, że na pewno nie uśniecie podczas oglądania!
Natomiast ostatni raz mieliśmy okazję obejrzeć w akcji duet Multi & Rezi w kwietniu ubiegłego roku. W tym filmie postawili na dobranie stylizacji, w których prowadzić będą postacie w grze. Wyszło to im naprawdę nieźle. Całość ich zmagań możecie zobaczyć tutaj:
Kolejny materiał ukazał się dopiero wczoraj. W wakacyjnej atmosferze, YouTuberzy postanowili zagrać w niedawno dodany tryb - Poniżej pasa. Polega on mniej więcej na tym, że dwie drużyny zbierają rozłożone na mapie specjalne umiejętności, dzięki którą nabywają niecodziennych zdolności. Dla przykładu - można być niewidzialnym, co skutkuje tym, że przez pewien okres czasu wrogowie nie mogą nas dostrzec; można również zamienić się w istotę zmiennokształtną, która staje się bardzo szybka, a do tego bardzo silna, wręcz nie do powstrzymania. To, kto wygrał w tym pojedynku oraz jakie emocje towarzyszyły starciom możecie dowiedzieć się z poniższego klipu:
Jedno możemy powiedzieć. Humor temu duetowi dopisuje i miejmy nadzieję, że podczas oglądania udzieli się także Wam. Zapraszamy do oglądania!


Co myślicie o tej dwójce? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!