Duet ReZi i Multi powraca do GTA V!

Duet ReZi i Multi powraca do GTA V!

Ostatnio dużo tych powrotów do GTA V Online. Niedawno Rock z ekipą, a teraz ReZigiusz i MULTI. Każdy preferuje odmienny styl rozgrywki także nie może być mowy o monotonności odcinków. Prześledźmy poczynania ambasadorów MeetUP!


Wspólne nagrywanie Grand Theft Auto 5 przez Michała i Remka do tej pory nie było dość owocne. Pierwszy raz zagrali wspólnie w maju 2014 r., gdzie towarzyszyło im jeszcze kilka osób. Całość została zachowana w humorystycznej oprawie, co sprawia, że na pewno nie uśniecie podczas oglądania!
Natomiast ostatni raz mieliśmy okazję obejrzeć w akcji duet Multi & Rezi w kwietniu ubiegłego roku. W tym filmie postawili na dobranie stylizacji, w których prowadzić będą postacie w grze. Wyszło to im naprawdę nieźle. Całość ich zmagań możecie zobaczyć tutaj:
Kolejny materiał ukazał się dopiero wczoraj. W wakacyjnej atmosferze, YouTuberzy postanowili zagrać w niedawno dodany tryb - Poniżej pasa. Polega on mniej więcej na tym, że dwie drużyny zbierają rozłożone na mapie specjalne umiejętności, dzięki którą nabywają niecodziennych zdolności. Dla przykładu - można być niewidzialnym, co skutkuje tym, że przez pewien okres czasu wrogowie nie mogą nas dostrzec; można również zamienić się w istotę zmiennokształtną, która staje się bardzo szybka, a do tego bardzo silna, wręcz nie do powstrzymania. To, kto wygrał w tym pojedynku oraz jakie emocje towarzyszyły starciom możecie dowiedzieć się z poniższego klipu:
Jedno możemy powiedzieć. Humor temu duetowi dopisuje i miejmy nadzieję, że podczas oglądania udzieli się także Wam. Zapraszamy do oglądania!


Co myślicie o tej dwójce? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.