Duet Izak&Rojo w grze „Titanfall 2” !

Duet Izak&Rojo w grze „Titanfall 2” !

Zapewne każdy z Was doskonale wie o tym, że nasi polscy twórcy YouTube, odwiedzili niedawno Stany Zjednoczone, a jeżeli nie, to możecie o tym przeczytać tutaj. Piotr Skowyrski i Patryk Rojewski zostali zaproszeni do amerykańskiej siedziby twórców gry „Titanfall 2” w Los Angeles w stanie California, aby osobiście przetestować zamkniętą wersję alfa nowej produkcji Electronic Arts. Duet Izak&Rojo skorzystał oczywiście z okazji i nagrał dla nas dwa wyjątkowe gameplay'e!


Gra „Titanfall 2” doczeka się swojej premiery już pod koniec października bieżącego roku. Do tego czasu produkcja będzie dodatkowo modernizowana i poprawiana, kierując się opiniami osób, które dostąpiły zaszczytu zagrania w jej zamkniętą wersję alfa. W tym zacnym gronie znalazł się także duet Izak&Rojo, z czego obydwaj twórcy są bardzo dumni i tego nie ukrywają. Mieli oni okazję obejrzeć oficjalną prezentację dotyczącą nowej produkcji studia EA oraz wyrażenia swojej subiektywnej opinii zaraz po pierwszej rozgrywce w trybie kooperacyjnym. Zobaczcie sami materiał Rojsona, w którym jasno mówi o dotychczasowych wadach  i zaletach gry "Titanfall 2".
Największą kulą u nogi, według Patryka, w tym przypadku była oczywiście rozgrywka prowadzona na padzie. Twórca uważa, że gry typu FPP z założenia powinny być wydawane w wersji PC. Jest to wygodniejsze zarówno dla zwykłego gracza, jak i dla twórcy YouTube, który musi skupiać się także na kontakcie z widzem oraz na analizie materiału podczas nagrania. Poza tym Rojo zwraca również uwagę na podobieństwo „Titanfall 2” do flagowej gry na konsolę PlayStation - „Killzone”. Obawia się także tego, że najnowsza produkcja studia Electronic Arts nie wprowadzi wiele nowości, jeżeli chodzi o mechanikę rozgrywki oraz nie będzie czymś, w co jej odbiorca mógłby się zaangażować, czyli nie położy wystarczającego nacisku na fabułę trybu jednoosobowego.
Izak, jak wszystkim wiadomo, jest prawie profesjonalistą, jeżeli chodzi o grę CS:GO, jednak nawet to nie pomogło mu w przyzwyczajeniu się do gry. Mimo tego, że na konsoli spędza dużo więcej czasu niż Rojo, nie było mu łatwo zagrać w Titanfall 2 na padzie. Jego rozgrywka była pełna nerwów. Twórca nie krył niezadowolenia z faktu, że na ten sam event zostały zaproszone osoby, które doskonale radziły sobie w tego typu produkcjach na konsolę PlayStation 4. Tak samo, jak w przypadku Roja, była to największa wada „Titanfall 2”. Opinie są, krótko mówiąc, bardzo mieszane i trudno jest wyrobić sobie jasne, konkretne zdanie na temat świeżego dzieła studia EA. Duet Izak&Rojo podjął się jednak tego niełatwego zadania i według nas ich rozgrywka wcale nie była tak zła, jak ją przedstawiają. W ramach przypomnienia, przedstawiamy Wam lepsze chwile duetu Izak&Rojo spędzone w Stanach Zjednoczonych, w formie zdjęć z wyjazdu:


Jeszcze nie w kraju ale na cudownym haju:) #rojo #rojson #usa #izak


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Patryk Rojewski (@rojson)


A jak wam podobają się pierwsze materiały z gry „Titanfall 2”? Chcielibyście ich więcej? Piszcie swoje zdanie w komentarzach!