Drużyny e-sportowe w piłkarskich strojach?

Drużyny e-sportowe w piłkarskich strojach?

Niemalże na każdym lanowym turnieju e-sportowym możemy zobaczyć poszczególne drużyny w swoich wyjściowych strojach reprezentatywnych. Jednak czy wyobrażaliście sobie owe ekipy w profesjonalnych strojach piłkarskich? Zobaczmy zatem jak się prezentują. 


Główny projektant strojów dla drużyny BIG CLAN oraz firmy pro100 Diego Von Tier wpadł na pomysł zaprojektowania koszulek dla profesjonalnych drużyn e-sportowych, głównie grających w Counter Strike Global Offensive. Na koszulkach oprócz loga drużyny możemy znaleźć także ikony popularnych marek sportowych, ubierających najczęściej piłkarzy, jak na przykład Adidas czy Nike. Po za nimi na niektórych wzorach znajdują się znaczki innych firm, a mowa tu o G2A czy Twitch. Póki co projektant przedstawił dwie partie koszulek, lecz z czasem może ich przybyć.

Pierwsza partia koszulek piłkarskich dla drużyn e-sportowych:Druga partia koszulek piłkarskich dla drużyn e-sportowych:

Takich koszulek nie powstydziłaby się nie jedna drużyna piłkarska czy e-sportowa. Można tylko przypuszczać, że do zaprojektowania owych wzorów Diego zainspirował się ostatnim meczem pomiędzy SK Gaming, a Virtus Pro w piłkę nożną na profesjonalnym stadionie. Kto wie, może już wkrótce na meczu rewanżowym, o ile do takiego dojdzie, zobaczymy obie ekipy właśnie w takich strojach.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.