Drużyna Izaka wygrywa pierwszy mecz - zagraniczni komentatorzy zachwyceni grą!

Drużyna Izaka wygrywa pierwszy mecz - zagraniczni komentatorzy zachwyceni grą!

Dziś rozpoczął się turniej ROG Community Challenge Grand Final w Szwecji, którego organizatorem jest nie kto inny jak Asus Republic of Gamers oraz Intel. Bierze w nim udział reprezentacja Polski, której kapitanem jest sam Piotr "Izak" Skowyrski. Pierwszy mecz poszedł im naprawdę świetnie!


Drużyna Izaka sporo trenowała przed wyjazdem do Szwecji. W naszym poprzednim artykule, pisaliśmy jak dokładnie wyglądały ich przygotowania. Mecze szły raz lepiej, raz gorzej. Jeden z nich rozegrali nawet z naszym polskim teamem - Virtus.pro. Mimo tego, wiele osób pisało, że ten turniej nie jest dla nich, a poziomem mogą odbiegać od reszty drużyn. Dziś, po pierwszym meczu, wszyscy ci zmienili zdanie.

Pierwszy mecz zagrali z teamem "zonixx". Drużyna Izaka pokonała niemiecki zespół wynikiem 2:1. Pierwszą mapę wygrali do 7, drugą przegrali do 14 i decydującą rozgrywkę zwyciężyli do 9. Zawodnicy drużyny Piotrka grali świetnie, a najlepszy według statystyk okazał się właśnie Izak. Mimo tego, reszta zawodników nie odbiegała grą od lidera tabeli, a mecz oglądało się naprawdę dobrze.

Izak po meczu napisał krótko:Zwycięstwo skomentował nawet sam Pasha z Virtus.pro! Kto wie, być może jest trochę racji w tym co napisał:Znani w świecie CS:GO komentatorzy - Semmler i Anders, w czasie meczu zachwycali się grą drużyny Izaka. Pierwszy z nich skomentował akcję Piotrka w następujący sposób:
Izak is a monster for CZ-75 , this is Flusha level!

Fani Piotra oraz reszty teamu, zwycięstwo komentują natomiast tak:
Jesteście super drużyną, którą ogląda się z przyjemnością, dużo fajnych przemyślanych zagrań oraz było widać dobra komunikacje o której
też wspominali komentatorzy, jesteśmy z Was dumni i powodzenia dalej!

Myślę, że Wielu ludzi uważało, że Piotrek nie da rady, a Ty im utarłeś nosa . Izak, naprawdę dałeś sobie radę, gratulacje! I powodzenia w następnych meczach

Bardzo dobry mecz, trochę na początku wprowadziliście dużo chaosu do gry ale z czasem dawaliście z tym radę. Widać, że Wasze treningi przyniosły wielki rezultat. Na mirage po prostu zabrakło szczęścia w clutchach i nic poza tym. Moim zdaniem każdy z Was miał swoje lepsze i te słabsze momenty, były bardzo ładne akcje jak i taktyki z wejściem na bombsite'y. Żal mi tylko tych dzieci Co pisali na chacie - totalne rakowisko.
Świetna gra, było co oglądać. Powinniście częściej brać udział w turniejach, bo jest co oglądać. Powodzenia w dalszych meczach!

Czekając na kolejne mecze, gratulujemy całej drużynie sukcesu i życzymy powodzenia w nadchodzących rozgrywkach!

 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.