Drużyna Izaka w pięknym stylu wygrywa finał turnieju!

Drużyna Izaka w pięknym stylu wygrywa finał turnieju!

Dziś po godzinie 20:00 rozpoczął się planowany wcześniej na 18:o0 finałowy mecz turnieju ASUS ROG Community Challenge! Zmierzył się w nim zespół Izaka z teamem znanego szwedzkiego gracza -Maikalele. Spotkanie zakończyło się pięknym zwycięstwem naszej reprezentacji 2:0!


ILE WIESZ O IZAKU? KLIKNIJ TUTAJ ABY SPRAWDZIĆ SWOJĄ WIEDZĘ W QUIZIE!


Pierwszą mapą był Cache - wybrany przez ROG IzakOOO. Mimo, że była to teoretycznie ich najlepsza mapa, początkowo nie szło naszym najlepiej. Popełnili kilka znaczących błędów, a Maikelele pokazał się ze świetnej strony. W drugiej połowie nasi zaczęli nadrabiać. Tym sposobem Cache wygrali 16:13.

cache

Drugą mapą był Mirage - wybrany przez ROG Maikelele. Nasi od początku pokazali kto tu rządzi i wygrali pierwsze 4 rundy. Pomimo straty pojedynczej rundy, popisali się później swoim skillem i współpracą. Wygrywali rundę po rundzie. Do końca spotkania widoczna była ich przewaga w grze i ostatecznie mapa zakończyła się wynikiem 16:8. Tym samym drużyna Izaka wygrała całe spotkanie 2:0 i zdobyła pierwsze miejsce na turnieju!

Po meczu nie zabrakło wspólnego zdjęcia team'u Piotrka, które zaraz po wygranej zrepostowaliśmy na naszym Instagramie:Drużyna Izaka w pięknym stylu pokonała przeciwników w finale turnieju! Brawo 🏆🏆🏆


Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika APYnews.pl (@apynews)


Tak natomiast w skrócie wyglądał dzisiejszy pojedynek oraz moment podnoszenia pucharu przez zespół Izaka:


GRATULACJE!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.