Drużyna Izaka leci do Szwecji na profesjonalny turniej CS:GO!

Drużyna Izaka leci do Szwecji na profesjonalny turniej CS:GO!

Już niedługo będziemy mieli okazję śledzić poczynania Piotra "Izaka" Skowyrskiego i samodzielnie wybranej przez niego drużyny graczy Counter Strike: Global Offensive na pierwszym poważnym wyjeździe. Piątego stycznia rozpoczyna się bowiem ROG Community Challenge Grand Final w Szwecji, którego organizatorem jest nie kto inny jak Asus Republic of Gamers oraz Intel. 


O tym, że Izak zakłada własną e-sportową drużynę po raz pierwszy dowiedzieliśmy się z opublikowanego na jego kanale filmu, w którym ogłosił specjalny nabór członków do teamu. Napisaliśmy o tej sprawie specjalny artykuł, który przeczytać możecie w tym miejscu. Przesłuchania trwały od 23 do 24 listopada i jak już wiadomo - cała niezbędna czwórka została skompletowana.

Czwórka wybranych graczy, która wraz z Izakiem będzie rozgrywała mecze na ROG Community Challenge Grand Final w Szwecji. Czwórka wybranych graczy, która wraz z Izakiem będzie rozgrywała mecze na ROG Community Challenge Grand Final w Szwecji.


Specjalnie dla tejże drużyny zorganizowany został BOOTCAMP w Barcelonie mający na celu zintegrowanie się wszystkich jej członków i przygotowanie się do nadchodzących finałów. Na kanale Izaka pojawił się tylko jeden materiał z tego wyjazdu, a wszystko to z powodu problemów z internetem. Piotrek zaprezentował na materiale cały zespół oraz opowiedział na czym podróż do Barcelony tak właściwie polegała.Następnym filmem jaki mieliśmy okazję oglądać w związku z nadchodzącym turniejem był ten przedstawiający przykładowy trening drużyny. Na długim klipie mogliśmy obserwować jak wybrane przez Izaka osoby radzą sobie na polu walki w grze Counter Strike: Global Offensive. Przy okazji na miniaturce możemy zaobserwować nowe logo zespołu.Drużyna Izaka spróbowała swoich sił także w walce z jednymi z najlepszych graczy e-sportowych na świecie - rozegrała mecz z Virtus.pro. Mecz miał miejsce na streamie, lecz całe wydarzenie zostało uwiecznione i opublikowane na kanale Piotrka.Na ten moment pozostaje czekać na początek ROG Community Challenge Grand Final - wszystko startuje piątego stycznia, kiedy to swój mecz rozegra właśnie drużyna Izaka. Pojedynkować się ona będzie z Team zonixx. Od tego, który zespół zwycięży zależy, czy Polacy awansują. Miejmy nadzieję, że Izak wraz z wybranymi przez siebie graczami pokaże na co ich stać i da z siebie wszystko.

 

Kibicujecie Izakowi i jego drużynie?


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.