Drużyna Izaka leci do Szwecji na profesjonalny turniej CS:GO!

Drużyna Izaka leci do Szwecji na profesjonalny turniej CS:GO!

Już niedługo będziemy mieli okazję śledzić poczynania Piotra "Izaka" Skowyrskiego i samodzielnie wybranej przez niego drużyny graczy Counter Strike: Global Offensive na pierwszym poważnym wyjeździe. Piątego stycznia rozpoczyna się bowiem ROG Community Challenge Grand Final w Szwecji, którego organizatorem jest nie kto inny jak Asus Republic of Gamers oraz Intel. 


O tym, że Izak zakłada własną e-sportową drużynę po raz pierwszy dowiedzieliśmy się z opublikowanego na jego kanale filmu, w którym ogłosił specjalny nabór członków do teamu. Napisaliśmy o tej sprawie specjalny artykuł, który przeczytać możecie w tym miejscu. Przesłuchania trwały od 23 do 24 listopada i jak już wiadomo - cała niezbędna czwórka została skompletowana.

Czwórka wybranych graczy, która wraz z Izakiem będzie rozgrywała mecze na ROG Community Challenge Grand Final w Szwecji. Czwórka wybranych graczy, która wraz z Izakiem będzie rozgrywała mecze na ROG Community Challenge Grand Final w Szwecji.


Specjalnie dla tejże drużyny zorganizowany został BOOTCAMP w Barcelonie mający na celu zintegrowanie się wszystkich jej członków i przygotowanie się do nadchodzących finałów. Na kanale Izaka pojawił się tylko jeden materiał z tego wyjazdu, a wszystko to z powodu problemów z internetem. Piotrek zaprezentował na materiale cały zespół oraz opowiedział na czym podróż do Barcelony tak właściwie polegała.Następnym filmem jaki mieliśmy okazję oglądać w związku z nadchodzącym turniejem był ten przedstawiający przykładowy trening drużyny. Na długim klipie mogliśmy obserwować jak wybrane przez Izaka osoby radzą sobie na polu walki w grze Counter Strike: Global Offensive. Przy okazji na miniaturce możemy zaobserwować nowe logo zespołu.Drużyna Izaka spróbowała swoich sił także w walce z jednymi z najlepszych graczy e-sportowych na świecie - rozegrała mecz z Virtus.pro. Mecz miał miejsce na streamie, lecz całe wydarzenie zostało uwiecznione i opublikowane na kanale Piotrka.Na ten moment pozostaje czekać na początek ROG Community Challenge Grand Final - wszystko startuje piątego stycznia, kiedy to swój mecz rozegra właśnie drużyna Izaka. Pojedynkować się ona będzie z Team zonixx. Od tego, który zespół zwycięży zależy, czy Polacy awansują. Miejmy nadzieję, że Izak wraz z wybranymi przez siebie graczami pokaże na co ich stać i da z siebie wszystko.

 

Kibicujecie Izakowi i jego drużynie?


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Ikona polskiej sceny League of Legends zmienia organizację!

Finał IEM Oakland 2017. Czy NiP przeciwstawi się faworytowi?

Co wspólnego ma e-sport z walkami gladiatorów?

Organizacja PRIDE z dwoma nowymi składami!

E-sport coraz bliżej Igrzysk!

PGL Major Kraków ogłoszony najlepszym w historii!