Już dziś kolejna Wielka Bitwa Streamerów w Fortnite!

Już dziś kolejna Wielka Bitwa Streamerów w Fortnite!

Już dziś o 19 rozpocznie się kolejna edycja Wielkiej Bitwy Streamerów w Fortnite! Po sporym sukcesie pierwszego turnieju przyszła pora na kolejne zmagania setki influencerów, którzy grać będą o naprawdę wysoką stawkę. 


Ostatnia edycja turnieju odbyła się w kwietniu, o czym pisaliśmy na naszej stronie.  Walki streamerów obejrzało wtedy ponad 200 000 osób jednocześnie na prawie 100 streamach. W kwietniowych rozgrywkach niepokonany był Piotr "izak" Skowyrski. Tak prezentowała się najlepsza dziesiątka uczestników:Teraz przyszła pora na rewanż. Uczestnicy zmierzą się w pięciu meczach, a punkty można będzie zdobyć za zajęcie miejsca 1-5 oraz za każdą eliminację liczoną powyżej 3 zdobytych. Trzy ostatnie mecze zostaną natomiast dodatkowo urozmaicone poprzez koło fortuny Fortnite. Znajdą się na nim aktywności, których wykonanie może zapewnić zawodnikom dodatkowe punkty. Zadania będą mogą zrobić spore zamieszanie w ostatecznej tabeli wyników.

Wydarzenie zostanie skomentowane przez PAGO i Cyber Mariana. Jest o co walczyć, ponieważ dzisiejszy zwycięzca otrzyma statuetkę złotej lamy oraz wyjazd do Tajwanu do pierwszego na świecie hotelu gamingowego – iHotel. Czas przekonać się, kto zrobił największy postęp w ciągu ostatnich 8 miesięcy!

Listę uczestników oraz streamy z ich rozgrywek znajdziecie TUTAJ.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.