Dres Rezigiusz namawia do walki ze smogiem!

Dres Rezigiusz namawia do walki ze smogiem!

Ostatnio na mediach społecznościowych Rezigiusza, mogliśmy zobaczyć jego "przemianę" w dresa. Większość jego widzów myślała, że Remek nagrywa coś na swój kanał. Jak okazało się dzisiaj, faktycznie przygotowywał on film, jednak zupełnie inny od wszystkich poprzednich. Dlaczego?


Rezigiusz udający dresa? To dla nas kompletna nowość. W najnowszym filmie twórca wraz z innymi dresiarzami przemierza miasto i pokazuje, jak dym lecący z naszych kominów jest niebezpieczny. Materiał nie pojawił się na kanale Remka, tylko na kanale Planergia, gdzie dodawane są fimiki związane z ochroną środowiska. Produkcja w której wystąpił YouTuber to spot promujący akcje pod nazwą "Nie truj sąsiada", która ma na celu walkę ze smogiem powstającym głównie w wyniku spalania śmieci.

Widzowie reZigiusza zareagowali na akcje bardzo pozytywnie:
Coraz to bardziej zaskakujesz Remek ;) tak trzymaj! Dzięki Tobie może uda się w końcu zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska. Dobra Robota!

No chłopaki mega wam to wyszło (: Pozdrawiam.

I takie akcje warto wspierać :)

A Wam jak się podoba ta inicjatywa? Obejrzyjcie koniecznie film w którym wystąpił Rezi:avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.