"Dramat w Rumunii" - Nitrozyniak, Marcin Dubiel, Stuu i zepsuty autokar

"Dramat w Rumunii" - Nitrozyniak, Marcin Dubiel, Stuu i zepsuty autokar

"Dramat w Rumunii" - tak swój film, który został opublikowany o 3 w nocy, nazwał Nitrozyniak. To właśnie on wraz z Marcinem Dubielem oraz Stuu znajdują się obecnie w podróży do kurortu "Złote Piaski", który znajduje się w Bułgarii. Co takiego "dramatycznego" się wydarzyło?


Wyżej wymienieni YouTuberzy oraz Naruciak, biorą udział w koloniach z widzami, na które zostali zaproszeni jako goście specjalni. Każdy widz Stuarta wie, ze od wielu lat boi się latać samolotem. Wiąże się to z tym, że swoimi czasy YouTuber przeżył sen, w którym ginie w katastrofie lotniczej. Od tego czasu, nie wsiadła na pokład samolotu ani jeden raz. To właśnie dlatego, na kolonie w Bułgarii musiał wybrać się autobusem. Sergiusz i Marcin stwierdzili, że mu potowarzyszą, za to Naruciak zadecydował, że poleci samolotem sam.


panowie


Jak się później okazało, tylko Naruciak uniknął pecha. Autobus z YouTuberami się zepsuł i działały jedynie dwa biegi. Panowie od 1:30 musieli czekać 4 godziny, by pojechać do mechanika. W międzyczasie rozważali oni wypożyczenie samochodu, by dostać się na miejsce. O 9 rano, po łapaniu Pokemonów, podjęli decyzję, że pojadą na lotnisko i wypożyczą auto. Na dalszych snapach widać jednak, jak jadą autobusem, więc możemy domyślać się, że został on ostatecznie naprawiony, bądź podmieniony na inny.
Naruciak skomentował tę sytuację tak:
Teoretycznie ciesze się, że z nimi nie pojechałem..
Tylko im jak się zepsuł autobus to stanęli, jak mi zepsuje się samolot to nie nagram vloga XDDDDAktualizacja - 14:45Co sądzicie o tej sprawie? Śmialiście się z tej sytuacji czy może współczuliście YouTuberom?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Organizacja Virtus.pro sprzedana za 100 mln dolarów!

Bardzo dobre przyjęcie zwiastuna "Pitbull. Ostatni pies". Będzie rekord?

Poznaliśmy nową jednostkę czasu według Facebooka!

Kasia tłumaczy, dlaczego zrobiła pozwolenie na broń

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!