Drake został współwłaścicielem organizacji esportowej!

Drake został współwłaścicielem organizacji esportowej!

Skoro wszystko, czego Drake się tknie, zamienia się w złoto, to organizacja esportowa 100 Thieves ma bardzo dużo szczęścia. 


Drake znany jest nie tylko z sukcesów i bicia rekordów muzycznych, ale także ze swojego zamiłowania do rozrywki elektronicznej, a w szczególności do Fortnite'a. Nie powinien więc nikogo zdziwić fakt, że wraz z producentem Scooterem Braunem stał się współwłaścicielem organizacji esportowej należącej do Matthew “Nadeshot” Haaga - 100 Thieves.

Wpływ na ścisłą współpracę z tą marką miał na pewno fakt, że 100 Thieves ma sporo wspólnego ze streetwearem i jest określane jako "Supreme esportu". Na oficjalnej konferencji prasowej zresztą ogłoszono, że inwestycja w 100 Thieves została poczyniona na trzecim miejscu ze względu na esport, zaraz po marce lifestyle'owej i firmie odzieżowej.Właściciel organizacji Hagg jest twórcą i profesjonalnym graczem, dlatego też Drake chciałby właśnie z nim współpracować. Niezwykle popularny Hagg na YouTube wraz z wpływami Drake'a i jego znajomościami m.in. z samym Ninją mogą stworzyć coś naprawdę wielkiego.

Po konferencji wiemy tyle, że następnym krokiem będzie stworzenie ubrań w kolaboracji ze 100 Thieves oraz Drakiem. Nie wiadomo czy będzie to nowa linia ubrań, czy może powstanie ona w ramach obecnej marki Drake'a OVO. O planach esportowych na ten moment jeszcze nic nie wiadomo, ale być może panowie będą współpracować ze sobą także i na tym poziomie.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.