Draft według polskiego YouTube!

Draft według polskiego YouTube!

Chyba każdy kojarzy ekipę Fantasy, która składa się z siedmiu twórców. Razem tworzą naprawdę zgraną i miłą w oglądaniu grupę. Jednym z jej członków jest N3jxiom i to właśnie o nim, a dokładniej o jego ciekawym pomyśle jest dzisiejszy artykuł!


Cała ekipa Fantasy jest głównie znana z odcinków z gry jaką jest „FIFA”. Twórcy nagrywają różnorakie mecze w ich wykonaniu, w których walczą między sobą lub nieznajomymi, albo po prostu próbują zdobyć awans do następnej ligi. Ciekawą serią jest też otwieranie paczek z zawodnikami oraz tak zwane „drafty”, czyli pewien sposób zabawy w grze Fifa 16 w trybie „Ultimate Team”, gdzie wystawimy na próbę umiejętności budowania składów. Na każdą pozycję trzeba wybrać jednego (jak najlepszego) z pięciu losowych piłkarzy. Dzisiaj opiszemy Wam jak to robi N3jxiom.


Twórca uwielbia dodawać w swoich "draftach" odrobinę emocji poprzez utrudnianie sobie wyboru zawodników. Przykładem może być odcinek „Draft według mamy”, w którym to jego mama była odpowiedzialna za wybór piłkarzy. Niby nic szczególnego, gdyby nie fakt, że gospodyni domu nie miała zielonego pojęcia o statystykach wybieranych sportowców.
Kolejnym zabawnym przykładem jest też „Draft według siostry”, gdzie jego 4-letnia siostra Hanka zmaga się z bardzo poważną sprawą, jaką jest budowa składu piłkarskiego. Starszy brat za każdym razem tłumaczy członkom swojej rodziny co i jak mają robić, ale w żaden sposób nie narzuca wyboru zawodników.
Jednak ostatnio YouTuber wpadł na ciekawy pomysł, aby nagrać „draft” z innymi twórcami. Nie chodzi tutaj o ekipę Fantasy, a o kompletnie nie związanych z Fifą „gamerów”, vlogerów itp. Szansę spotkania z tymi osobami wykorzystał na ostatnim MeetUP'ie we Wrocławiu, z którego relację możecie zobaczyć tutaj. N3jxiom podszedł do kilkunastu twórców z prośbą o podanie dwóch/trzech liczb od 1 do 5. Udział w materiale wziął kanał Fit Lovers, Jeleniejaja, Yoczook, JDabrowsky, TheUnboxAll, Dominik Futbolove, Kosper, Forlify, SerafinTV, Rembol oraz Swiatek6. Korneliusz podszedł także do nas i z wielką chęcią zgodziliśmy się pomóc w nagraniu.
3a5b47d978a34595984fd8af0ad3a97f JDabrowsky wybrał numery 1 i 3

Wybrane liczby miały oczywiście swoje znaczenie przy budowie składu YouTubera. Każdy numer oznaczał danego zawodnika z pięciu dostępnych. I w taki właśnie sposób Nejxiom „wspólnie” z innymi twórcami złożył kadrę piłkarską, która może drużyną marzeń nie jest, ale sam pomysł na jego stworzenie przysporzył wiele zabawy nam wszystkim!
Podoba Wam się pomysł N3jxioma? Chcielibyście więcej filmów z uczestnictwem tylu YouTuberów? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl