Draft według polskiego YouTube!

Draft według polskiego YouTube!

Chyba każdy kojarzy ekipę Fantasy, która składa się z siedmiu twórców. Razem tworzą naprawdę zgraną i miłą w oglądaniu grupę. Jednym z jej członków jest N3jxiom i to właśnie o nim, a dokładniej o jego ciekawym pomyśle jest dzisiejszy artykuł!


Cała ekipa Fantasy jest głównie znana z odcinków z gry jaką jest „FIFA”. Twórcy nagrywają różnorakie mecze w ich wykonaniu, w których walczą między sobą lub nieznajomymi, albo po prostu próbują zdobyć awans do następnej ligi. Ciekawą serią jest też otwieranie paczek z zawodnikami oraz tak zwane „drafty”, czyli pewien sposób zabawy w grze Fifa 16 w trybie „Ultimate Team”, gdzie wystawimy na próbę umiejętności budowania składów. Na każdą pozycję trzeba wybrać jednego (jak najlepszego) z pięciu losowych piłkarzy. Dzisiaj opiszemy Wam jak to robi N3jxiom.


Twórca uwielbia dodawać w swoich "draftach" odrobinę emocji poprzez utrudnianie sobie wyboru zawodników. Przykładem może być odcinek „Draft według mamy”, w którym to jego mama była odpowiedzialna za wybór piłkarzy. Niby nic szczególnego, gdyby nie fakt, że gospodyni domu nie miała zielonego pojęcia o statystykach wybieranych sportowców.
Kolejnym zabawnym przykładem jest też „Draft według siostry”, gdzie jego 4-letnia siostra Hanka zmaga się z bardzo poważną sprawą, jaką jest budowa składu piłkarskiego. Starszy brat za każdym razem tłumaczy członkom swojej rodziny co i jak mają robić, ale w żaden sposób nie narzuca wyboru zawodników.
Jednak ostatnio YouTuber wpadł na ciekawy pomysł, aby nagrać „draft” z innymi twórcami. Nie chodzi tutaj o ekipę Fantasy, a o kompletnie nie związanych z Fifą „gamerów”, vlogerów itp. Szansę spotkania z tymi osobami wykorzystał na ostatnim MeetUP'ie we Wrocławiu, z którego relację możecie zobaczyć tutaj. N3jxiom podszedł do kilkunastu twórców z prośbą o podanie dwóch/trzech liczb od 1 do 5. Udział w materiale wziął kanał Fit Lovers, Jeleniejaja, Yoczook, JDabrowsky, TheUnboxAll, Dominik Futbolove, Kosper, Forlify, SerafinTV, Rembol oraz Swiatek6. Korneliusz podszedł także do nas i z wielką chęcią zgodziliśmy się pomóc w nagraniu.
3a5b47d978a34595984fd8af0ad3a97f JDabrowsky wybrał numery 1 i 3

Wybrane liczby miały oczywiście swoje znaczenie przy budowie składu YouTubera. Każdy numer oznaczał danego zawodnika z pięciu dostępnych. I w taki właśnie sposób Nejxiom „wspólnie” z innymi twórcami złożył kadrę piłkarską, która może drużyną marzeń nie jest, ale sam pomysł na jego stworzenie przysporzył wiele zabawy nam wszystkim!
Podoba Wam się pomysł N3jxioma? Chcielibyście więcej filmów z uczestnictwem tylu YouTuberów? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Nintendo zaprezentowało niezwykłe akcesoria z... kartonu!

Xbox One doczeka się nowego kontrolera!

Czy istnieje jeszcze szansa na powrót Prince of Persia?

Tajemniczy tweet twórców Wiedźmina!

Twitch zapłacił rekordową kwotę za prawa do transmisji Overwatch League!