Donuty Ekipy trafiły do Biedronki

Donuty Ekipy trafiły do Biedronki

Ekipa od jakiegoś czasu wypuszcza coraz to nowsze produkty sygnowane jej logiem. Były już napoje, zeszyty czy też lody. Nadszedł czas na donuty! Te powstały przy współpracy YouTuberów z marką Dooti Donuts. 


Donuty Ekipy trafiły dziś do Biedronek w całej Polsce. Są one owocem współpracy Ekipy z firmą Dooti Donuts. Produkt będzie dostępny aż do wyczerpania zapasów, natomiast aktualnie obowiązuje oferta promocyjna - kup 12, a jedna sztuka wyniesie 2,39 zł. Cena regularna za jednego pączka poza promocją wynosi natomiast 2,69 zł. Produkt ma być jednak dostępny tylko do 2 kwietnia.

Źródło: Biedronka (profil na Facebooku)


Nowy donut od Ekipy został stworzony przy udziale wszystkich Ekipowiczów, którzy testowali różne warianty smakowe nowego pączka. Akcją promocyjną produktu zajęła się natomiast agencja GetHero.

Czy ta premiera oznacza kolejny nagły napływ młodych ludzi w sklepach Biedronka zainteresowanych produktem od Ekipy? Czekamy na Wasze pierwsze opinie o donucie oraz spostrzeżenia dotyczącej całej współpracy!

Angelika Kaluga

Studentka Uniwersytetu Wrocławskiego, która uwielbia życie w Internecie i tak samo uwielbia o nim pisać. Po godzinach początkująca wokalistka.