Jacek Gadzinowski pokazał nam jak mieszka Popek!

Jacek Gadzinowski pokazał nam jak mieszka Popek!

Jacek Gadzinowski często zaskakuje swoich odbiorców serwując im coraz to oryginalniejsze odcinki serii "Wjazd na Chatę". Odwiedził on już firmy produkujące gry wideo, redakcje popularnych magazynów, twórców internetowych, czy ludzi produkujących muzykę. Najnowszy film jaki możemy znaleźć na jego kanale to trzecia już wizyta u Króla Albanii, Popka - tym razem prezentująca jego mieszkanie.


Pierwszy raz Jacek Gadzinowski odwiedził Ryszarda Mikołajuw we wrześniu ubiegłego roku. Artysta zaprosił wtedy YouTubera do swojego studia, gdzie produkowane są wszystkie piosenki oraz niektóre teledyski. Mieliśmy wtedy okazję przyjrzeć się pomieszczeniom, gdzie na co dzień pracuje cała ekipa.Pod koniec listopada minionego roku natomiast na kanał Jacka Gadzinowskiego trafiła druga część Wjazdu na Chatę do Króla Albanii. Tym razem mieliśmy okazję przyjrzeć się pracy zespołu nad teledyskiem do jednego z utworów. Mogliśmy usłyszeć również wypowiedzi osób, które zaangażowane były w ten projekt.Jakiś czas temu  na swoim facebookowym profilu Jacek Gadzinowski opublikował zdjęcie, którego opis jednoznacznie wskazywał na to, że już niedługo będziemy świadkami kolejnych odwiedzin u Popka Tak też się stało - dzisiaj na YouTube opublikowany został krótki Wjazd na Chatę, którego główną rolą jest dom Króla Albanii. Możemy na nim zobaczyć chociażby jak mieszka artysta, jak prezentują się poszczególne pomieszczenia oraz poznać jego córkę oraz psa. Podziw na pewno budzi liczba platynowych oraz złotych płyt powieszonych na ścianach. Jeśli chcecie an własne oczy przekonać się jak wygląda mieszkanie Ryszarda Mikołajuw to serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu poniżej.Za pośrednictwem mediów społecznościowych Jacek podzielił się informacjami na temat tego, że już niedługo będziemy mogli oglądać nowe odcinki z serii Wjazd na Chatę. Jesteśmy bardzo ciekawi kogo postanowi odwiedzić w najbliższym czasie.

Co sądzicie o odcinku z wizyty u Popka? Piszcie w komentarzach!


 

Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Rafatus znowu działa i szokuje na kontrowersyjnej platformie streamingowej!

Virtus.Pro odpada z ELEAGUE Major: Boston 2018!

Stuu i Malczyńscy wspólnie wystąpili w teledysku!

"Babcia na czasie" - ważny film z okazji Dnia Babci