Doknes rozpoczął 12-godzinny livestream charytatywny!

Doknes rozpoczął 12-godzinny livestream charytatywny!

W zeszłym roku, podczas 12 godzinnego streama, Doknes zebrał ponad 2 tysiące złotych na cel charytatywny wybrany przez widzów. Twórca postanowił powtórzyć inicjatywę i właśnie dzisiaj mamy okazję wspomóc kolejny cel, a mianowicie "Fundację Mam Marzenie".


YouTuber, kojarzony głównie z grą Minecraft, na swoim ostatnim streamie, wraz z przyjaciółmi postanowił zebrać jak największą sumę pieniędzy na fundację zaproponowaną przez widownię. Finalna kwota przewyższyła oczekiwania twórcy, bo zebrano dokładnie 2395,47 złotych, dodatkowo sam Doknes dołożył od siebie 800 zł. Całą sumę po głosowaniu widzów otrzymała "Fundacja Serca Dla Maluszka".


Minęło już kilka miesięcy od udanej akcji, a kilka dni temu twórca zapowiedział, że dzisiaj (8 kwietnia) odbędzie się kolejny, 12 godzinny live charytatywny. Jak zapewniał Doknes, już teraz od godziny 10.00 możemy oglądać starania twórcy i grupki jego przyjaciół oraz dołożyć swoją "cegiełkę" na wsparcie tym razem z góry określonego celu. Widzowie mieli okazję zagłosować dwa dni temu na jedną z wybranych zbiórek przez Doknesa lub polecić swoją własną propozycję.

Ostatecznie wygrała "Fundacja Mam Marzenie", której celem jest spełnianie marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu. Pieniądze zbierane przez fundację pozwalają na zapewnienie chorym dzieciom oraz ich rodzinom niezapomnianych wrażeń, które wnoszą w ich życie nadzieję na przyszłość i siłę do walki z chorobą. Fundacja, podczas pomocy, czynnie współpracuje z lekarzem prowadzącym dziecko, jego rodziną, szkołą i otoczeniem, włączając ich w ten proces. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Live trwa od 10:00 i jego oficjalne zakończenie odbędzie się o godzinie 22.00. Za główny cel w zbiórce Doknes ustalił 2 tysiące złotych. Po niecałych dwóch godzinach streama, twórca zebrał na szczytny cel blisko 20% tej kwoty. Streama obejrzycie poniżej, natomiast do zebranej kwoty możecie dołożyć coś od siebie klikając tutaj.

Trzymamy kciuki za dzisiejszy stream i mamy nadzieję, że uda się zebrać jak największą sumę!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl