Do sklepów trafił nowy smak lodów Ekipy

Do sklepów trafił nowy smak lodów Ekipy

Wczoraj, czyli 1 czerwca, do sklepów oficjalnie trafił nowy smak lodów Ekipy. Na ten moment lody pojawiły się premierowo tylko i wyłącznie w sklepach sieci Żabka.


W ostatnich miesiącach do truskawkowego i cytronowego smaku lodów Ekipy, które zadebiutowały w pierwszej kolejności, dołączył dwa nowe smaki - pomarańcza oraz zielone jabłko. Teraz pojawił się jeszcze kolejny smak, czyli kwaśne jabłko, które pojawiło się wczoraj premierowo w sklepach sieci Żabkach w całej Polsce.

Wraz ze startem sprzedaży nowego i kwaśnego smaku lodów Ekipy, w sklepie Żabka obowiązuje promocja na ten produkt. Przy zakupie 2 szt. za jednego loda Ekipy XXL o smaku kwaśne jabłko zapłacimy za 2,99 zł/szt.

Lody Ekipy o smaku kwaśne jabłko w gazetce promocyjnej sklepu Żabka


Przypomnijmy, że pierwsze lody Ekipy przy współpracy z firmą Koral trafiły do sprzedaży w marcu ubiegłego roku. W krótkim czasie lody od YouTuberów okazały się wielkim sukcesem, a sam produkt został najlepszym debiutem pod względem sprzedaży w 40-letniej historii istnienia marki Koral.

 



 




Wyświetl ten post na Instagramie





 

Post udostępniony przez Karol Wiśniewski (@frizoluszek)





Próbowaliście już nowego smaku lodów Ekipy?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.