Do sieci trafiły pierwsze filmy z użytkowania PS5

Do sieci trafiły pierwsze filmy z użytkowania PS5

Do oficjalnej premiery PlayStation 5 pozostało już niewiele czasu, a do sieci trafiły już pierwsze filmy zagranicznych twórców z użytkowania konsoli nowej generacji od Sony. Jak się prezentuje?


Pierwszymi posiadaczami konsoli, którzy mogli nagrać oficjalne materiały oraz wrzucić je do sieci, są japońscy YouTuberzy. Zostali oni zaproszeni do współpracy przez Sony oraz dostali możliwość podzielenia się wyjątkowymi materiałami ze swoimi widzami. Niektórzy z nich przybliżyli z bliska wygląd konsoli oraz nowego kontrolera i tego, jak prezentuje się w dłoniach.Większość materiałów nie pokazuje nam jednak niestety większych detali dotyczących konsoli. Filmy w głównej mierze skupiają się na gameplay'u:Największą zagadką dotyczącą konsoli nowej generacji od Sony pozostał tym samym interfejs użytkownika, który nie został do tej pory zaprezentowany przez żadnego z twórców. Bardzo możliwe, że zostali oni poinformowani przez Sony o tym, żeby nie prezentować niektórych funkcjonalności przed oficjalną premierą PS5. Ta czeka nas za nieco ponad miesiąc.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.