Do sieci trafił pełen zwiastun finałowego sezonu Peaky Blinders

Do sieci trafił pełen zwiastun finałowego sezonu Peaky Blinders

Pojawił się już pierwszy zwiastun finałowego sezonu Peaky Blinders. Nieznana jest jeszcze data jego premiery.


Już jakiś czas temu otrzymaliśmy potwierdzenie, że serial Peaky Blinders powróci na początku 2022 roku. Dokładny termin premiery nowych odcinków nadal pozostaje nieznany, ale możemy zakładać, że nastąpi ona w pierwszym kwartale. Tymczasem, twórcy produkcji podzielili się miłą niespodzianką, dla osób niecierpliwie czekających na finałową serię.

Od premiery krótkiego teasera szóstego sezonu serialu Peaky Blinders minął już miesiąc. Przedstawiciele stacji BBC postanowili jednak wejść z hukiem w nowy rok i tym razem zaserwowali widzom pełen zwiastun nowych odcinków tej wysoko ocenianej produkcji.

Sprawdźcie na poniższym wideo, jakie losy tym razem czekają na Tommy'ego Shelby'ego i jego rodzinę.Dla przypomnienia, serial opowiada o dowodzonym przez Tommy'ego Shelby'ego gangu, działającym w Birmingham na przełomie lat 30. i 40. W jego obsadzie są między innymi Cillian Murphy, Helen McCrory, Paul Anderson, Sam Neill, Annabelle Wallis i Sophie Rundle.

Niestety, w obsadzie nowego sezonu prawdopodobnie zabraknie Helen McCrory. Odtwórczyni roli Polly Shelby zmarła w kwietniu tego roku. Możliwe, że nie zdążyła wziąć udziału w zdjęciach do nadciągających odcinków. Na koniec warto dodać, że w szóstym sezonie ponownie pojawi się Alfie Solomons, grany przez Toma Hardy'ego.

Ela Sikora

Studentka dziennikarstwa na UMK. Interesuje się japońską kulturą, fantastyką oraz superbohaterami.